پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب شومن

کتاب شومن

نسخه الکترونیک کتاب شومن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب شومن

بر صفحه مونیتور، تصویر گزارشگری که با رئیس بانکی در حال مصاحبه است، دیده می‌شود. هر از چند گاهی دوربین، گزارشگر و رئیس بانک را رها کرده و فضای بانک را نشان می‌دهد. کارمندان بانک در حال کار، ارباب رجوع در حال صحبت با کارمندان، ناگهان تصویر به سرعت به سمت کنج بانک زوم شده و دوربینِ مخفی نصب شده در آن‌جا را از نزدیک می‌بینیم، تصویر نگه داشته می‌شود ـ دستی بر روی نقشه طراحی شده، علامتی می‌گذارد. دوباره تصویر حرکت کرده و از دوربین مخفی عقب می‌کشد. دوباره فضای بانک دیده می‌شود. دوربین به روی پنجره‌های بانک رفته و آرام بر روی آن‌ها حرکت می‌کند. همان دست بر روی نقشه‌ها علامت‌هایی می‌گذارد ـ تصویر در لابلای پنجره‌ها می‌ماند، دوباره زوم می‌کند، در انتهای زوم، دوربین مخفی کوچکی که در داخل لوستر دیواری کار گذاشته شده است، دیده می‌شود. تصویر نگه داشته می‌شود. دوباره همان دست بر روی نقشه دایره‌ای می‌کشد و علامت‌گذاری می‌کند. تصویر به روی گزارشگر و رئیس بانک بر می‌گردد.

ادامه...

مشخصات کتاب شومن

بخشی از کتاب شومن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شومن

متن کتاب برای من خیلی کسل کننده بود اما در قالب فیلم شاید یه فیلم هیجانی و پر تحرک باشه داستان چند سیاهپوسته که قربانی برنامه سازان تلویزیونی میشن تا آمار مخاطبان شبکه شون رو بالا ببرن
در ۱۱ ماه پیش توسط نسرین سرهنگ زاده ( | )