کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر ثالث و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دن کیشوت(جلد اول)

نسخه الکترونیک کتاب دن کیشوت(جلد اول) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

شاید تاکنون هیچ کتابی به اندازه «دن کیشوت» این همه مورد عشق و علاقه ملت‌های گوناگون نبوده است. بسیاری از کتاب‌ها هست که تنها به یک قوم و ملت اختصاص دارد و از حدود مرز یک کشور فراتر نمی‌رود؛ بسیاری دیگر نیز هست که در میان ملل دیگر هم خواننده دارد ولی تنها مورد پسند گروه روشنفکران یا مردم عادی یا طبقات ممتاز است. اما «دن کیشوت» همه حصارهای جغرافیایی و نژادی و اجتماعی و طبقاتی را درهم شکسته و نام خود را با دنیا و بشریت توأم ساخته است. همین بس که این رمان از ابتدای قرن هفدهم تاکنون بیش از هزار بار به بیشتر از سی زبان مختلف منتشر گردیده و تنها در شوروی از سال ۱۹۱۷ به این‌طرف پنجاه مرتبه و هر بار در ۹۰۰۰۰۰ نسخه و به چهارده زبان ترجمه و تجدید چاپ شده است. از این داستان شگرف سرورانگیز، خلاصه‌ها فراهم آورده‌اند، نمایشنامه‌ها پرداخته‌اند، و بارها آن‌را به صورت بالت و اپرا و فیلم سینما مجسم ساخته‌اند، و «دن کیشوت» علی‌رغم تحولات و تغییراتی که در طی چند قرن گذشته در ذوق ادبی رخ داده هنوز از پرخواننده‌ترین کتاب‌هاست.
«دن کیشوت» پهلوانی خیالی و بی‌دست‌وپاست که خود را شکست‌ناپذیر می‌پندارد.
او به سفرهایی طولانی می‌رود و در میانه همین سفرهاست که اعمالی عجیب و غریب از وی سر می‌زند. وی که هدفی جز نجات مردم از ظلم و استبداد حاکمان ظالم ندارد نگاهی تخیلی به اطرافش دارد و همه چیز را در قالب ابزار جنگی می‌بیند.

دانلود کتاب دن کیشوت(جلد اول) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

خوب نبود
در 2 ماه پیش توسط WhenThereIsaWish ThereIsaWay
الان ۱۷۵۰۰ تومن به آقای سروانتس میرسه یا به آقای قاضی؟ چه خبره اینقدر گرون اونم نسخه الکترونیکی درسته ارزش معنوی اثر بالاست... اما اگه شما بفرمایید دقیقا چقدرش به شما میرسه و چقدرش به مترجم خیلی ممنون میشم.
در 3 ماه پیش توسط r.t...oor
معمولاً شروع رمان نویسی را از این کتاب می‌دانند و هنوز هم جزو خواندنی‌ترین رمان‌های دنیاست. داستان یک نجیب‌زاده که از بس کتاب‌های پهلوانی می‌خواند، دچار توهم می‌شود و حوادث خیالی دنیای پهلوانی را به چشم می‌بیند و زره و شمشیری برداشته و به مبارزه با آن‌ها می‌رود. گاهی از کارهای او انسان به خنده می‌افتد و گاهی برای او دل می‌سوزاند. دن کیشوت کسی است که در خیال خود قصد اصلاح دنیا و مبارزه با پلیدی‌‌ها را دارد، و در این راه همه تلاشش را می‌کند، ولی کاری از پیش نمی‌برد.
در 3 ماه پیش توسط vahid karimkhany
داستان شدیدا حادثه محور و بدون توجه به درونیات شخصیت ها،که البته همون حادثه ها هم با کمترین پرداخت در داستان گنجانده شده اند. در مجموع خیلی ضعیف.البته ترجمه ی خیلی زیبا و شیوایی داره
در 4 ماه پیش توسط Poo...din
بیشتر فکر می کنم قدمت کتاب هست که بهش ارزش داده و فلسفه ۱۰۰ صفحه اولش که تفاوت بین دن کیشوت و همراهش رو میگه تا ۱۰۰ صفحه اول کافیه برای خودن
در 5 ماه پیش توسط fhe...h69