پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب ژئوپلیتیک نخبگان‌( تأملی در رویکردهای سیاسی - جغرافیایی مهاجرت نخبگان)

کتاب ژئوپلیتیک نخبگان‌( تأملی در رویکردهای سیاسی - جغرافیایی مهاجرت نخبگان)
تأملی در رويكردهای سياسی - جغرافيايی مهاجرت نخبگان

نسخه الکترونیک کتاب ژئوپلیتیک نخبگان‌( تأملی در رویکردهای سیاسی - جغرافیایی مهاجرت نخبگان) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ژئوپلیتیک نخبگان‌( تأملی در رویکردهای سیاسی - جغرافیایی مهاجرت نخبگان)

علم ژئوپلیتیک که با ظهور سؤال‌برانگیز خود، در اوایل از آن به‌عنوان وجدان جغرافیایی ممالک و یا علم قدرت تعبیر می‌شد، با فروپاشی نظام دوقطبی و بروز تغییرات اساسی در مؤلفه‌های امنیتی حاکم بر زمان جنگ سرد و به ویژه با تحول اساسی در نظریه‌ها و مفاهیمی همچون ژئواکونومی و ژئوپلی نومی، در فرآیند جهان‌گرایی و بحرانی سال‌های آغازین قرن 21 که تحت نام قرن دانایی و توانایی شعار فشردگی زمان و مکان را با توسعه شگرف تکنولوژی مدرن در قالب جلوه‌های خاص خلاقیت‌های نخبگان علوم، فارغ از حداقل دغدغه‌های انحصاری بر پیشانی خود حک نموده، با ساختار تحلیلی و برداشت‌های چندگانه‌ای مواجه گردیده است. مع‌الوصف این موضوع از دانش بشری به عنوان کارآمدترین شاخص در تعیین و شناخت ظرفیت‌های جغرافیایی تولید قدرت در واحدهای متشکله سیاسی و فضاهای جغرافیایی به‌خصوص با اولویت اساسی به تقدم عوامل متغیر انسانی، متضمن پویایی و بالندگی ممالک در عرصه رقابت‌های نفس‌گیر جهان قرن 21 خواهد بود. کتاب ژئوپلیتیک نخبگان برآن است تا تصویری گویا از چشم‌اندازهای ژئوپلیتیکی حضور و یا عدم حضور نخبگان علوم و اثربخشی آن بر فرآیندهای پیچیده نظام روابط بین‌الملل را پیش روی خواننده قراردهد.

ادامه...

مشخصات کتاب ژئوپلیتیک نخبگان‌( تأملی در رویکردهای سیاسی - جغرافیایی مهاجرت نخبگان)

بخشی از کتاب ژئوپلیتیک نخبگان‌( تأملی در رویکردهای سیاسی - جغرافیایی مهاجرت نخبگان)

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ژئوپلیتیک نخبگان‌( تأملی در رویکردهای سیاسی - جغرافیایی مهاجرت نخبگان)