کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتابسرای تندیس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فصل استخوان

نسخه الکترونیک کتاب فصل استخوان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

سال 2059 بسیاری از شهرهای بزرگ جهان تحت تسلط نیروی امنیتی است به نام قلمه. پیج ماهونی در دنیای زیرزمینی خلافکارهای لندن قلمه کار می کند و عضوی از دار و دسته هفت مهر آخرالزمان است. کارش اما حتا با معیار خلافکارها هم غریب است. گردآوری اطلاعات از طریق رخنه در ذهن دیگران پیج رویانورد است، یعنی رده کمیاب و خاصی از رون بینان اما روشن بینان دردنیای تحت فرمان قلمه بزرگ ترین مجرمان هستند، چون هر نوع فعالیت مرتبط با روح و ماورا در دنیای قلمه قدغن است.
اما وقتی پیج را دستگیر می کنند متوجه می شود قدرتی در پشت پرده وجوددارد بسیار پلیدتر و عظیم از قلمه. روشن بین ها را به زندانی می برند که خودش شهری مستقل است: شهر آکسفورد که دو قرن پیش از روی نقشه ها محو کردند و الان در اختیار نژادی قدرتمند و فراطبیعی است به نام رفائیم. روشن بین ها ارزش زیادی برای رفائیم دارند اما تنها در مقام سرباز و کارگر.
فصل استخوان اولین جلد از مجموعه ای است درباره دختری که باید یادب گیرد قدرت هایش را بپرورد، اما در دنیایی که همه چیزش را از او گرفته اند اما درعین حال درباره نویسنده جوان خارق العاده ای هم هست که به او لقب رولینگ دوم داده اند. سامانتا شنن در نخستین رمان خود دنیایی غریب و متفاوت و حیرت انگیز خلق کرده که باعث می شود از کوتاه بودن حجم کتاب ناراحت بشوید!

  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: انتشارات کتابسرای تندیس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.64 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۹۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب فصل استخوان در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بی نظیر حتی به جرات میشه گفت بهتر از هری پاتر
در 2 ماه پیش توسط ajf...aks
به قول آقای شهرابی این کتاب ازوناست که یا عاشقش میشید یا ازش متنفر ، و حد وسطی نداره ، من که عاشقش شدم 😊
در 3 ماه پیش توسط مریم افتخاری
فوق‌العاده
در 5 ماه پیش توسط mina hpr
کتاب خوبی که با ترجمه افتضاح خراب شده، کلمات قلنبه سلنبه و من درآوردی که خودش احتیاج به ترجمه داره، حتی به جای کلمه ساده ای مثل تقسیم کردن از یه فعل من درآوردی عربی استفاده کرده که هیچ فارسی زبانی استفاده نمیکنه، متاسفم برای نشر کتاب کشور که یه همچین افتضاحهایی رو به خورد مردم میده
در 9 ماه پیش توسط رضا
خوب بود ولی اسامی ترجمه شده کمی بد انتخاب شده بودند و اشنایی با فضای داستان را مشکل می کرد.
در 1 سال پیش توسط Ham...man