فیدیبو نماینده قانونی نشر روزگار و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

صد سال تنهایی

نسخه الکترونیک کتاب صد سال تنهایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
صد سال تنهایی

کتاب «صد سال تنهایی» نوشته گابریل خوزه گارسیا مارکز (۲۰۱۴-۱۹۲۷)، نویسنده، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی، مشهور کلمبیایی است. او در سال ۱۹۸۲ به خاطر همین رمان برنده جایزه نوبل شد.
خلق «صد سال تنهایی» را می‌توان معرفی کننده سبک رئالیسم جادویی در جهان نامید. اثری که در عین واقع‌گرایی و واقع نمایی، عناصر شگفت انگیز دنیای اسطوره و تخیل را به عقاید خاص مردم پیوند می‌دهد و جهانی متفاوت با دنیای واقعیت یا تخیلِ محض می‌سازد.
رمان «صد سال تنهایی» در سال ۱۹۶۵ در شمارگان هشت هزار نسخه و به زبان اسپانیایی در آرژانتین به چاپ رسید که همه نسخه‌های آن در هفته اول فروخته شد. بعد از گذشت تقریباً پنج دهه از اولین چاپ این کتاب، بیش از سی میلیون جلد از آن در سراسر دنیا به فروش رفته است و به بیش از سی زبان مختلف ترجمه شده است.
داستان این کتاب روایتگر شش نسل از خانواده‌ای کولی است که محکوم به تنها زیستن هستند. خوزه آرکادیو بوئندیا و اورسولا ایگوآران، زن و شوهری هستند که همراه تنی چند از دوستانشان دهکده خود را ترک می‌کنند تا به جای جدید برسند و سپس دهکده موکوندو را بنیان می‌گذارند؛ دهکده‌ای که در ابتدا بکر و جادویی است، ولی بعد از ارتباط با سایر تمدن‌ها، عناصر خیال از آن دور می‌شود.
در بخش‌هایی از«صد سال تنهایی» می‌خوانیم:
«خوزه آرکادیو بوئندیا خسته و کوفته از بیخوابی، به کارگاه آئورلیانو رفت و از او پرسید: «امروز چه روزی است؟» آئورلیانو جواب داد: «سه شنبه». خوزه آرکادیو بوئندیا گفت: «من هم همین فکر را می کردم ولی یکمرتبه متوجه شدم که امروز هم مثل دیروز، دوشنبه است. آسمان را ببین، دیوارها را ببین، گلهای بگونیا را ببین، امروز هم دوشنبه است!»
روز پنجشنبه شش ساعت تمام چیزهای مختلف را این رو و آن رو کرد تا بلکه موفق شود فرقی با ظاهر آنها در روز پیش پیدا کند و گذشت زمان برایش ثابت شود... روز جمعه، قبل از اینکه کسی از خواب بیدار شود، بار دیگر به معاینه اشیاء پرداخت و دیگر شکی برایش باقی نماند که هنوز همانطور روز دوشنبه است».
این رمان با ترجمه‌های دیگری نیز در بازار کتاب ایران منتشر شده که مشهورترین آن ترجمه بهمن فرزانه است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر روزگار - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.66 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۹۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صد سال تنهایی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صد سال تنهایی

نمیدونم واقعا چی بگم.برای من شخصا اون چیزی نبود که انقدر تعریف ازش شنیده بودم.کتابی که بارها دیگران و انسانهای اهل مطالعه و چندین بار در برنامه کتاب باز ازش تعریف شده این بود؟من لذتی نبردم.ای کاش وقتمو نزاشته بودم بخونمش
در 6 روز پیش توسط
با ترجمه آقای بهمن فرزانه خوندم. فکر می‌کنم که این رمان، یکی از بهترین چیزایی بود که تا حالا خونده بودم. یه جور جادوی مرموزی توی این کتاب بود که منو دنبال خودش می‌کشید. آخرای کتاب دیگه داشتم دیوونه می‌شدم. کتاب درباره شخصیت به خصوصی نیست بلکه درباره یه نسل هست و همین بود که برام تازگی داشت. در کل فوق العاده بود.
در 2 ماه پیش توسط
برای یه داستان روایتی تعداد صفحاتش زیاده
در 3 ماه پیش توسط
وقتی این حجم از سانسور روی یک کتاب اعمال میشه علاوه بر اینکه دزدی فرهنگی محسوب میشه دیگه به هیچ وجه اون اثر رو نباید مال نویسنده دونست بلکه اثر دست سانسورچی و سلیقه اونه.
در 3 ماه پیش توسط
این کتاب سخت ترین کتاب مارکز هست و برای خوندنش باید اول از کتابای اسونه نویسنده شروع کنید تا دستشو بشناسید...من خودم عاشق این کتابم و صفحات اخرو هزار بار خوندم ...ولی حس میکنم چیز زیادی ازش برداشت نکردم و نیاز دارم بارها و بارها بخونمش....یادمه وقتی تمومش کردم با ناراحتی بستمش...
در 3 ماه پیش توسط