کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

استنفورد ۱: پدیدارشناسی

نسخه الکترونیک کتاب استنفورد ۱: پدیدارشناسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بسیاری از کسانی که در ایران به نحوی از انحا کار فلسفی می کنند و با فضای مجازی اینترنت نیز بیگانه نیستند نام دانشنامه فلسفه استنفورد را شنیده اید و چه بسا از این مجموعه کم نظیر بهره نیز برده باشند. کتابی که در دست دارید حاصل طرحی برای ترجمه و انتشار گزیده ای مدخل های این دانشنامه است با هدف گسترش دامنه تاثیر آن و فراهم کردن امکان دسترسی هرچه بیشتر خوانندگان فارسی زبان به مقالات راهگشایی که در این مجموعه آمده است.

دانلود کتاب استنفورد ۱: پدیدارشناسی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مممون فیدیبو به خاطر این مجموعه.
در 3 ماه پیش توسط آتنا چراغعلی
در جواب دوستمون که نوشتند کتابهای استنفورد ترجمه خوبی ندارند باید بگم اتفاقا ترجمه بسیار خوبی دارند! دلیل اینکه برای بعضی ازدوستان سخت تر قابل فهم اند یا غیرقابل فهم اند بعلت نداشتن پیش زمینه و آگاهی در این مباحث است. وگرنه برای کسانی که اطلاعات اولیه ایی در هر مبحث دارند بسیار هم مفید و پر باراست.
در 5 ماه پیش توسط hdr...ryn
خدایی از تنبلی ملت دارین پول در میارین! وقتی دانشنامه به صورت رایگان و با روون ترین قلم انگلیسی در دسترسه چرا باید بابت هر مدخلش پول داد؟! درثانی این دانشنامه کاملا تخصصیه؛ یعنی مخاطبش اصلا خوانندگان عمومی فلسفه نیست که شما ترجمه اش کردین. اونی هم که کار تخصصی می کنه انگلیسی میخونه نیاز به ترجمه نداره.
در 10 ماه پیش توسط ehs...004
در باب پرداختن به معنایی که چیزها در تجربه ی ما دارند
در 1 سال پیش توسط P D
این دانشنامه ترجمه شده خلاصه دانشنامه اصلیه؟ یا ترجمه متن کامله؟
در 1 سال پیش توسط فاطمه نجفی