کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چگونه با فرزندمان مشاجره نکنیم(با توجه کردن به احساسات فرزندانمان در نبرد قدرت‌ها پیروز شویم)

نسخه الکترونیک کتاب چگونه با فرزندمان مشاجره نکنیم(با توجه کردن به احساسات فرزندانمان در نبرد قدرت‌ها پیروز شویم) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

با توجه کردن به احساسات فرزندمان در نبرد قدرت‌ها پیروز شویم. مشاجرات دایمی با فرزندان حتی از شنیدن «نه»های مکرر یک کودک نوپا یا غرغرهای یک نوجوان زجرآورتر است. وقتی اقتدار والدین زیر سؤال می‌رود نه‌تنها احساسات پدر و مادر جریحه‌‌دار می‌شود، کودکان نیز از داشتن احساس امنیتی که ناشی از حمایت والدین است محروم می‌شوند. موقعی که مشاجرات به شکل نق‌نق، کج‌خلقی یا قشقرق‌های عاجزکننده درمی‌آیند، پدر و مادر درمانده چه باید بکنند؟
دکتر مایکل نیکولاس، خانواده‌درمانگر و نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب‌های روان‌شناسی، پاسخی برای این پرسش‌ها دارد که شاید تعجب شما را برانگیزد. استفاده از روش ساده، قابل استفاده و مؤثری که او طی 30 سال کار با والدین و فرزندان‌شان به‌دست آورده، منجر به خاتمه‌ی مشاجرات خواهد شد. این روش اجتناب از ادامه‌ی مشاجره است که گوش دادن، پاسخده می‌شود

دانلود کتاب چگونه با فرزندمان مشاجره نکنیم(با توجه کردن به احساسات فرزندانمان در نبرد قدرت‌ها پیروز شویم) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من فقط نمونه رو خوندم.خیلی با شرایط من مطابقه و خوشم اومد.تصمیم گرفتم بخرمش
در 7 ماه پیش توسط ate...ehi