کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آدم‌های ناباب (مجموعه داستان کوتاه)

نسخه الکترونیک کتاب آدم‌های ناباب (مجموعه داستان کوتاه) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

دنیای پیرامونم از زندگی تهی می نمود. زمین وسیع و گسترده گل آلود و تپه ها و پشته های شهر که از خرابی خانه ها به وجود آمده بود و آنقدر دور از دسترس می نمود، حالا با سرعت تصورناپذیری نزدیک می شد. پشت سرم شب فرا می رسید. همه جا سیاهی شب در پی من بود. گویی هر جا قدم می گذاشتم ظلمت و تباهی هم فرود می آمد، این را با چشم نمی دیدم اما با تمام وجود احساس می کردم. به سختی به راهم ادامه می دادم. سایه سر به سرم می گذاشت، آزارم می داد و بعد با فشاری ملایم اما مقاومت ناپذیر به جلو هلم می داد.

دانلود کتاب آدم‌های ناباب (مجموعه داستان کوتاه) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

فضا سازی کتاب مث عقاید یک دلقک از جریان سیال ذهن پیروی نمی کنه ولی در عوض قلمی به شدت گیرا و عمیق و در عین حال قابل فهم و ساده ای داره ... چیزی که به جز بل در آثار کمتر نویسنده ای میتونید پیدا کنید...
در 1 سال پیش توسط mh....ian
فکر می کنم هر کس تو زندگیش باید یک بار عقاید یک دلقک رو بخونه.با این کتاب، احساس خواهید کرد چند روزی در ذهن یک آدم دیگه زندگی کردین که واقعا تجربه منحصربه‌فردیه.غرق کردن خواننده در یک حس مالیخولیایی چیز ساده ای نیست که هر نویسنده ای بتونه از پسش بربیاد و از همین لحاظ، قلم بل برام قابل تحسین بود.--------------------------------------------------بهترین جملات کتاب از دید من:آیا مشغول اجرای یک نمایش بودم یا اینکه تمام آن چیزهایی که اتفاق می‌افتاد واقعیت داشت!...مثل یک انسان تارک دنیا زندگی می‌کنم؛ فقط با این تفاوت که من یک تارک دنیا نیستم....هیچکس در این دنیا-چون در بطن موقعیت خاص انسانی دیگر قرار ندارد-نمی‌تواند احساس درستی در مورد بدی یا خوبی مساله‌ای داشته باشد....مردم یا متوجه منظور من می‌شوند یا نمی‌شوند. من یک مفسر نیستم....از تماس گرفتن با کسانی که می‌شناختم هراس داشتم، چون فکر می‌کردم که مردم غریبه احتمالا منظور مرا بهتر می‌فهمند....یک واژه‌ی بسیار زیبا وجود دارد: هیچ. به هیچ فکر نکن....در چشمان او کوچک و تا اندازه‌ای غیرقابل تشخیص می‌شدم، اما در عین حال خودم را می‌شناختم....هرگز نباید سعی در تکرار لحظات داشت، باید آن‌ها را همانگونه که یک بار اتفاق افتاده‌اند، فقط تنها به خاطر آورد....به شکل عجیب و غریبی، با وجود تمام تجارب تلخی که با همنوعان خود پشت سر گذاشته‌ام، آن‌ها را دوست دارم، منظورم انسان‌ها هستند....همیشه می‌گفت: کسی که آواز می‌خواند هنوز زنده است و کسی که گرسنه می‌شود و از خوردن غذاها لذت می‌برد، هنوز از دست نرفته است.
در 3 سال پیش توسط Sar...aku
زمانی که تصمیم گرفتم یکم جدی تر کتاب خوندن رو شروع کنم و نه تفریحی خیلی اتفاقی این کتاب به پستم خورد. بل بی نظیره. دردی که تو خودش داره رو میشه تو صفحه به صفحه این کتاب و کتابای دیگش احساس کرد. توصیفها عالی. شخصیت پردازی عالی و روایت کشش دار و نه یکنواخت قصه عالی.
در 3 سال پیش توسط Sar...a
این کتاب فوق العاده بود پیشنهاد میکنم حتما بخونید
در 3 سال پیش توسط Mas...azi
اگرچه دلقک یک زندگی اسفناک داره، اگرچه شکست عشقی مفتضحانه ای خورده، اگرجه به نهایت درجه افلاس رسیده اما او یک انسان آزاده هست که نمی خاد آزادگیش را به زیورهای این دنیا ببازه.
در 3 سال پیش توسط Ali...eza