کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کامیابی و ناکامی در ازدواج (چرا برخی ازدواج‌ها کامیاب و برخی دیگر به شکست می‌انجامد؟)

نسخه الکترونیک کتاب کامیابی و ناکامی در ازدواج (چرا برخی ازدواج‌ها کامیاب و برخی دیگر به شکست می‌انجامد؟) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

دکتر جان گاتمن که پژوهش ها و مطالعاتش روی دو هزار زن و شوهر، در طول بیش از دو دهه، در این کتاب گرد آمده است، به دلیل پیش بینی دقیق 94 درصدی اش، درباره اینکه کدام زوج هایی با هم می مانند و کدام زوج ها از هم جدا خواهند شد، شهرت دارد. او استاد بخش روان شناسی در دانشگاه واشنگتن در سیاتل است.
اگر همسر خود را دوست دارید ولی به نظر می رسد زندگی زناشویی شما بیمار است، بهترین داروی شفابخش برای شما همین کتاب است، کتابی که آزمون هایی را طراحی کرده تا پی ببرید دارای چه نوع زناشویی ای هستید و نقاط قوت و ضعف شما در کجاست و برای کمک به پایداری ازدواج خودتان چه قدم هایی را می توانید بردارید.

دانلود کتاب کامیابی و ناکامی در ازدواج (چرا برخی ازدواج‌ها کامیاب و برخی دیگر به شکست می‌انجامد؟) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالی
در 6 ماه پیش توسط مهدی تمدن رستگار