کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب نیستان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فصل شیدایی لیلاها

نسخه الکترونیک کتاب فصل شیدایی لیلاها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

برنده جشنواره ملی جوان ایرانی. روایت هفت راوی از حرکت حضرت حسین، از ۱۸ ذی‌الحجه خروج از مکه تا غروب عاشورا. آن‌ها که کمتر می‌شناسیم و کمتر شنیده‌ایم از روزگارشان. زهیر بن قین، ضحاک بن عبدالله مشرفی، حر بن یزید ریاحی، عبید الله بن حر جعفی، عمرو بن قرظه انصاری، شبث بن ربعی و من. چه در کنار امام چه در مقابل. آن‌جا که لیلاها عاشق و مجنون می‌شوند و گاه که سنگ هم می‌گرید اما انسان کوچکترین رحم نمی‌آورد. نگاه به بعدی دیگر از عاشورا. و حرکت در لایه آسمانی مسیر عاشورا. امام می‌داند و پیش می‌رود و … و لیلاها را می‌خواند و مرزی می‌شود تا قیامت برای روز و شب و نور و ظلمت…

دانلود کتاب فصل شیدایی لیلاها در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

حجمش کم بود ، دلم میخواست تموم نشه
در 2 روز پیش توسط fas...yei
بسیار عالی. خدا به نویسنده اجر بده و قلم پر قوت که کارهایی به این زیبایی بیشتر از ایشون ببینیم.
در 3 روز پیش توسط moh...hme
اگر کتاب عاشورایی میخواید حتما این کتابو مطالعه کنید.اطلاعات تازه و خوبی داشت.نثرش پیچیده،خاص و جذاب بود.بازی با کلمات و جملاتش محشر بود!گرچه ای کاش بعضی قسمت ها واضح تر نوشته میشد یا بعضی جمله های عربی ترجمه میشد.
در 5 روز پیش توسط zeynab .gh
عالی بود عالی برای درک عالی بودنش فقط بخونیدش بعد از نامیرا و قبل از فتح خون .
در 6 روز پیش توسط Peg..._rd
چرا اینقدر گرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در 2 هفته پیش توسط فرسا