کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سه نفر در برف

نسخه الکترونیک کتاب سه نفر در برف به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اریش کستنر (1974- 1899) از داستان‌نویسان برجسته آلمانی است که به واسطه طنزی پرمفهوم و قلمی نزدیک به زبان مردم، در کشور خود محبوبیتی خاص دارد. وی در مقام ادیبی اخلاق گرا بیش از همه کودکان و نوجوانان را مخاطب آثار خود قرار می‌دهد. رمان دلنشین او «سه نفر در برف» به موضوعی می‌پردازد که در ادبیات جهان همیشه تازه است. و آن اینکه جامه اگر آلوده رنگ و دریا باشد آدم‌ها ارزش یکدیگر را بر اساس ظاهر می‌سنجند.
در این رمان، این بار مردی ثروتمند اما ظریف و نکته‌سنج، از محیط اشرافی خود در برلین، پایتخت پرزرق و برق آلمان، به سفری پرحادثه می‌رود و در پی زنجیره‌ای از سوءتفاهم که طی آن آدم‌ها همدیگر را اشتباه می‌گیرند، فرصت می‌یابد امتحان کند آیا از اطرافیانش هستند کسانی که به راستیت «تن آدمی را به جان آدمی شریف» بدانند و عزت و احترام خود را تنها نصیب «آستین نو» نکنند. این رمان پرحادثه و شاداب تاکنون مبنای چندین فیلم سینمایی، قصه رادیویی و نمایشنامه قرار گرفته است.

  • دسته بندی: داستان خارجی ، ادبیات آلمان
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.49 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۴۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سه نفر در برف در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

همون‌طور‌ که بقیه هم اشاره کردن، کتابیه که بدون این که خواننده رو سطح پایین فرض کنه باعث سرگرمی و خوشحالیش می‌شه. ترجمهٔ خیلی روانی هم داره.
در 2 ماه پیش توسط سحر مهرابی
کتاب بسیار شاد، صمیمی و جذابی است. در این دوره و زمانه که همه ساز غم و تلخی می زنند، خواندن داستانی که قهرمان ها با وجود مصائب هنوز شاد و مهربان و امیدوارند خیلی لذت بخش است. این کتاب مناسب بزرگسالان است ولی دو کتاب خواهران غریب و کلاس پرنده ی اریش کستنر یار غار دوران بچگی من هم بودند. کاش کتاب های بیشتری از این نویسنده ترجمه می شد.
در 8 ماه پیش توسط مریم شفیق
حتما بخونیدش. طنز خاصی داره و آدمو شاد می کنه.
در 10 ماه پیش توسط زهره خاقانی
کتابِ خوب، کتابی است که یک نفس بخوانی :)
در 4 سال پیش توسط Sha...zad
لابد که اگر کتاب این قدر قدیمی نبود، به آن ستاره‌های کمتری می‌دادم. چون چنین موضوع و چنین پایان خوشی در این دوره زمانه خیلی تکراری است. لحن و زبان صمیمانه و سرخوشانه کتاب را دوست داشتم. شخصیت‌ها را هم تا حدی.
در 4 سال پیش توسط Saf...ura