فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فرصت دوباره

نسخه الکترونیک کتاب فرصت دوباره به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
فرصت دوباره

علیرضا م. ملقب به فانوس خیال از اینکه به اولین کتاب شعرش اجازه چاپ نداده بودند سخت حیرت کرد. با خودش گفت: «مگه می‌‍شه؟» و ماتش برد. یک آن- بین خودمان باشد- ته دلش خوشحال شد، اما بلافاصله، صورت غمگین و ناامید مادرش پیش چشم‌هایش ظاهر شد و دلش سخت گرفت. کتابش را به خاطره و روح او تقدیم کرده بود و هر شب، پیش از خواب، صدای او را می‌شنید: «آفرین، پسر نابغه‌م. بالاخره توی کاری که برات انتخاب کرده بودم موفق شدی. ازت ممنونم. یادت باشه که این موفقیتو مدیون من هستی.»
ادعای بی‌خودی هم نبود. بدون او علیرضا محکوم به زندگی بسیار معمولی و ساده‌ای بود، ولی مادرش آرزوهای بزرگی برای او داشت.
«علیرضا، پسرم، خودتو به عنوان یه آدم مهم و معتبر به دنیا معرفی کن. به بزرگان تاریخ نگاه کن، به دانشمندهای مشهور، قهرمان‌های ورزشی، هنرمندهای جهانی. خودتو هم قد و قواره اون‌ها بدون.»


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.31 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۵۵ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب فرصت دوباره در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب فرصت دوباره

شاید به خوبی کتابهای دیگه خانم ترقی مثل دو دنیا و خاطره های پراکنده نباشه اما اینکه بگیم بد بود بی انصافیه. همه ی داستانهاش خوب بود بعضی هاش خوبتر و دو و سه تاشون مثل داستان اول و داستان اون یکی عالی بودند. قلم خانم ترقی حرف نداره. ممنون فدیبو. لطفا کارهای دیگه خانم ترقی رو هم بیارید.
در 1 سال پیش توسط
از کتاب‌های متوسط گلی ترقی بود. شاید تنها کتاب گلی ترقی که از خوندنش لذت نبردم.
در 1 سال پیش توسط
دوس نداشتم کتابو . داستان اول جالب بود ولی وسطای کتاب بیخیال خوندنش شدم چون چیز خاصی نداشت.
در 1 سال پیش توسط
نوشته های خانم ترقی ساده و شیرینه و آدم خیلی خوب و راحت باهاشون ارتباط برقرار میکنه.داستان های این کتاب، اکثرشون یه جوری مرتبط بودند با زندگی پیش و پس از انقلاب اسلامی ایران و در بعضیشون، اتفاقاتی که برای خانواده های معمولا مرفه افتاده و مشکلاتی که پیش اومده.در مجموع داستانهاش خوب بود و حس زندگی داشت. دغدغه ها و درگیری های درونی مرتبط با زندگی مدرن هم توی داستانها به چشم میومد.از همه بیشتر داستان اول، «بانو خانم» رو دوست داشتم که البته قبلا توی ماهنامه ی اندیشه پویا خونده بودمش، ولی اونقدر شیرین بود که دوباره خوندمش.
در 3 سال پیش توسط
فقط داستان اول (بانو خانم) بود که منو یاد اون گلی ترقی که عاشقش هستم می انداخت. داستان آخر هم بد نبود البته.
در 4 سال پیش توسط