فیدیبو نماینده قانونی نشر افق و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

در زمان ما

نسخه الکترونیک کتاب در زمان ما به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
در زمان ما

شش وزیر کابینه را تیرباران کردند. یکی از وزیران حصبه داشت. کوشیدند او را جلوی دیوار سرپا نگه‌دارند، ولی او توی آب نشست. پنج وزیر دیگر خیلی آرام جلوی دیوار ایستادند. وقتی نخستین تیرها را شلیک کردند، وزیر سرش را روی زانوهایش گذاشته بود.

به اعتقاد منتقدان، ویژگی منحصر به فرد داستان‌های ارنست همینگوی، برنده‌ی جایزه‌ی ادبی نوبل و پولیتزر، سیر نویسندگی جهان را به دوران پیش و پس از همینگوی نامگذاری می‌کند.

مجموعه داستان در زمان ما به سرعت با استقبال جامعه‌ی روشنفکری رو‌به‌رو شد؛ با داستان‌هایی چون مشت‌زن حرفه‌ای، گربه زیر باران ودکتر و همسرش.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر افق - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.85 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۹۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب در زمان ما در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب در زمان ما

من تاکنون دو تا کتاب از جمله در زمان ما همینگوی را خریدم ولی در واقع دسترسی به هیچکدام ندارم.نمی دانم علت چیست در حالیکه پرداخت صورت گرفته
در 3 ماه پیش توسط
شش وزیر کابینه را تیرباران کردند. یکی از وزیران حصبه داشت. کوشیدند او را جلوی دیوار سر پا نگه دارند ولی او توی آب نشست. پنج وزیر دیگر خیلی آرام جلوی دیوار ایستادند. وقتی نخستین تیرها را شلیک کردند، وزیر سرش را روی زانوهایش گذاشته بود.
در 3 سال پیش توسط
6/10
در 4 سال پیش توسط
در زمان ما یکی از بهترین مجموعه داستان های کوتاهی است که تا به حال خوندم،نثر کتاب بسیار ساده و روان است و نزدیک به اتفاقات واقعی.البته ترجمه این کتاب هم واقعا بی عیبه.قطعا جزو کتاب هاییه که میتونم به هرکسی پیشنهاد بدم بخونه بدون این که بترسم از خوندنش ناراضی بشه
در 4 سال پیش توسط
در زمانِ ما با اینکه در واقع مجموعه داستان کوتاه است ولی داستان هایش به طور کامل مستقل هم نیستند داستان اول از نیک آغاز می شود که در بچگی به سر می برد و در جوانی و میان سالی نیک ، آخرین داستان روایت می شود . قلمِ همینگوی قلمِ رئالی ست . مثِ وولف بی تعارف حرفش را می زند و همین امر سبب می شود که برخی از داستان هایش به شدت تلخ باشند . - مانندِ داستانِ "پدرم" تو این مجموعه که در عین اینکه خیلی دوست داشتنی بود برام اما فوق العاده هم تلخ بود . -یک سری از داستان های همیگنوی هم به شدت مستند گونه و پر از توصیف می شوند و قسمتی از زندگیِ یک شخص را روایت می کنند و بس . - مانندِ دو داستان آخر ، رودخانه بزرگ با دو قلب ی -اما پایان بندی و قصه یکی ، دو تا از داستان های این مجموعه داستانِ کوتاه رو دوست نداشتم . سردرگم بودند و معلوم نبود هدف چیست و چی می خواهد بگوید .
در 5 سال پیش توسط