کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شخصیت‌ها...بنجامین فرانکلین (دانشمند و دولتمرد)

نسخه الکترونیک کتاب شخصیت‌ها...بنجامین فرانکلین (دانشمند و دولتمرد) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

جوسایا گاهی چند سکه‌ای به بن بابت کار در مغازه می‌داد. بن بلافاصله برای خرید مطالب خواندنی به بیرون از مغازه می‌رفت. مجله، کتاب و روزنامه ــ از هر قسم که می‌یافت ــ می‌خرید. شب‌ها تا دیروقت بیدار می‌ماند و زیر نور شمع مطالعه می‌کرد...خانوادۀ بن آن‌قدر فقیر بود که وی نمی‌توانست شمع بیش‌تری برای مطالعه درخواست کند. در عوض، ته‌ماندۀ شمع‌های مصرفی را، که همسایه‌ها دور ریخته بودند، جمع‌آوری می‌کرد و پس از غروب آفتاب از‌ این ته‌مانده‌ها برای مطالعه استفاده می‌کرد. ته‌ماندۀ شمع‌ها خیلی زود می‌سوختند‌، اما بن ضمن مطالعه، یکی را با دیگری روشن می‌کرد...

دانلود کتاب شخصیت‌ها...بنجامین فرانکلین (دانشمند و دولتمرد) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ببخشین این متنی که ارائه دادین ، متن کامل کتاب هست ؟
در 4 ماه پیش توسط ana...cco
بنجامین فرانکلین الحق که یکی از بزرگترین دانشمندان و نابغه های تاریخ هست و در ضمن چندین اختراع هم داشته و اتوبیوگرافی بنجامین فرانکلین نوشته خودش جز کتابهای پر فروش تو حوزه روانشناسی و ادبیات هست.
در 7 ماه پیش توسط moh...912
عجیب اینست که هیچ اشاره ای به اصول ۱۳ گانه معرفتی فرانکلین نشده.اصولی که خودش در اوایل جوانی تدوین کرده بود و یک عمر برپایه آن زیست...
در 1 سال پیش توسط ham...ira
او مخترع یک نوع بخاری بود که مصرف هیزم را یک چهارم و گرما را دوبرابر میکرد.بخاری که به اسم او نامگذاری شد و همه مردم کشور از آن استفاده کردند.به این ترتیب با صرفه جویی در مصرف انرژی زمینه های پیشرفت کشورش را فراهم کرد.او از این اختراع هیچ منفعت مالی نبرد و آن را به نام خود ثبت نکرد.
در 1 سال پیش توسط ham...ira
در خدمتگزاری ایشان همین بس که اولین کتابخانه رادر کشورش ایجاد کرد که به سرعت در کل کشور فراگیرشد.او به تنهایی سطع مطالعه مردم را بالا برد و خود او میگوید اکنون دهقانان ما از نجیب زادگان کشورهای دیگر فهیمتر شده اند.
در 1 سال پیش توسط ham...ira