فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سمفونی مردگان

نسخه الکترونیک کتاب سمفونی مردگان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
سمفونی مردگان

«قبل از هرچیز باید گفت که سمفونی مردگان یک شاهکار است»
هفته‌نامه دی ولت. سویس/
ساعت آقای درستکار بیش از سی سال است که از کار افتاده؛ در ساعت پنج و نیم بعدازظهر تیرماه سال ۱۳۲۵. ساعت سردر کلیسا سال‌ها سال‌ها پیش از کار افتاده بود و ساعت اورهان را مردی با خود برده است؛ اما زمان همچنان می‌گردد و ویرانی به بار می‌آورد.
سمفونی مردگان، رمان بسیار ستوده شدۀ عباس معروفی حکایت شوربختی مردمانی است که مرگی مدام را بر دوش می‌کشند و در جنون ادامه می‌یابند، در وصف این رمان بسیار نوشته‌اند و بسیار خواهند نوشت؛ و با این همه پرسش برخاسته از این متن تا همیشه برپاست؛ پرسشی که پاسخ در خلوت تک‌تک مخاطبان را می‌طلبد:
کدام یک از ما آیدینی پیش رو نداشته است، روح هنرمندی که به کسوت سوجی دیوانه‌اش درآورده‌ایم، به قتلگاهش برده‌ایم و با این همه او را جسته‌ایم و تنها و تنها در ذهن او زنده مانده‌ایم. کدام یک از ما؟


  • دسته بندی:
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.06 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۵۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سمفونی مردگان در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب سمفونی مردگان

با وجود شباهت زیادش به رمان خشم و هیاهو نمیشه منکر قلم منحصر به فرد و فضاسازی بینظیر کتاب شد. فضای خاکستری متن تا واژه آخر احساس میشه و آیدین به عنوان شخصیت اصلی حس همدردی خواننده رو تا آخر با خودش داره واقعا لذت بردم
در 5 روز پیش توسط
خیلی. کتاب گیرایی میتونم بگم تاثیرش وکلماتش توذهن ادم باقی میمونه
در 2 هفته پیش توسط
من سالها پیش سمفونی مردگان رو خوندم ولی عشق آتشین آیدین و سورمه هنوز تو ذهنمه. از بس نجیب و محجوب توصیف شده بود.
در 2 هفته پیش توسط
اقتباسی شبیه به تقلید از رمان خشم و هیاهو فاکنر از لحاظ شخصیت‌ها و از لحاظ روایت گاهی گور به گور فاکنر و گاهی سلین حتی جایی که با دختر ارمنی حرف میزنن جمله ای از لویی فردینان سلین عیناً تکرار شده!. ایرانی جماعت تو همه چی تقلید می‌کنه متاسفانه اکثریت رو میگم حالا شاید چند نفر اینجور نباشن. تو مذهب ،ادبیات ، شعر، سیاست، تو چپ گرایی تو راست گرایی همه چه مقلدن نه مولف...بجای این کتاب برید آثار فاکنر، سلین، داستایوفسکی رو بخونید که اورجینال هستن و مولف.
در 2 هفته پیش توسط
تا فصل یازده خیلی خوشم اومده بعدازاون هرچه جلوتر می رفتم زمان راازدست میدادم. حالا خودکتاب راخریدم که بخونم .ببینم چی میگه.
در 3 هفته پیش توسط