کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بازآفرینی

نسخه الکترونیک کتاب بازآفرینی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

موضوع بازآفرینی اهمیت بسیاری برای من دارد. وقتی ۲۱ ساله و به‌عنوان کارگر ساختمان، مشغول به کار بودم، صبح‌های سرد زمستان ساعت ۵ بیدار می‌شدم، سه بار اتوبوس عوض می‌کردم تا به محل کارم بروم و آن‌جا، از صبح تا غروب، مصالح ساختمانی را جابه‌جا می‌کردم. اما الهامی به من شد که زندگی‌ام را تغییر داد. دریافتم که در قبال خود و تمام وقایعی که برایم رخ می‌دهد، مسئول هستم.
در حالی که در آپارتمانم که تنها یک اتاق داشت نشسته بودم، فکری به ذهنم خطور کرد: «من مسئول وضعیت فعلی‌ام هستم». از آن پس، هر اتفاقی برایم رخ می‌داد، خود را در قبال آن مسئول می‌دانستم. قرار نبود کسی به جای من تصمیم بگیرد.
تصمیم گرفتم گذشته را رها کنم و برای اولین بار، زندگی‌ام را از نو آغاز کنم. تا آن‌جاکه می‌توانستم، به آینده اندیشیدم و از خود پرسیدم: «من واقعاً از زندگی‌ام چه می‌خواهم؟»

دانلود کتاب بازآفرینی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

یکی از بهترین کتابهایی که در زمینه بازاریابی و فروش در فیدیبو خریدم و خواندم ، این کتاب است : کتاب بازاریابی و فروش نرم افزار فروشگاهی
در 6 ماه پیش توسط ALI...I64
کتاب خوبیست ممنون
در 1 سال پیش توسط علی زیدی
کتاب خوب و کاربردی بود برای تعییر خویشتن
در 2 سال پیش توسط fer...i66
Dar ayande pas az motaleye ketab ,
در 3 سال پیش توسط www...oud