کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی آگه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تاریخ فلسفه در قرن بیستم

نسخه الکترونیک کتاب تاریخ فلسفه در قرن بیستم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

قرن بيستم از دوره‌های پرحادثه و پربار استثنايی در تاريخ زندگانیِ بشر در اين كره خاكی است. قرنی است كه شاهد دو جنگ جهانی ويرانگر، چندين جنگ منطقه‌ای ولی به همان اندازه دو جنگ جهانی ويرانگر و خونين مانند جنگ‌های كره، ويتنام، افغانستان و اخيرا جنگ غربيان و متحدان‌شان با عراق در خليج فارس؛ جنگ‌های رهايی‌بخش و ضداستعماری در الجزيره، كوبا و اخيرا در چچنی بر ضد روسيه؛ و انواع و اقسام درگيری‌های محلی و قومی در نقاط مختلف جهان بوده كه جوامع بشری از آثار و عواقب برخی از آن‌ها هنوز هم رهايی نيافته‌اند. در همين قرن است كه چندين حركت انقلابی بزرگ، مانند انقلاب‌های روسيه، چين و ايران، صورت گرفته است. هر كدام از اين حركت‌ها، به رغم همه فراز و نشيب‌هايی كه در روند حركت انقلابی پيش آمده‌اند، در عمل موفق شده‌اند نظم‌های مستقر پيشين را براندازند و چهره سياسی ـ فرهنگیِ جهان را در بسياری از نقاط آن دگرگون كنند. كوره برخی ديگر از اين حركت‌های انقلابی، مانند جنبش انقلابی مردم فلسطين بر ضد صهيونيست‌ها، همچنان گرم است و هنوز به مرحله‌ای نرسيده است كه بشود آن را پايان يافته تلقی كرد.

دانلود کتاب تاریخ فلسفه در قرن بیستم در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

به جای مقدمه مترجم، بهتره چند صفحه از ابتدا یا ابتدای فصل های میانی کتاب قرار بگیره تا قلم نویسنده و مترجم بهتر ارزیابی بشه برای خرید .
در 5 ماه پیش توسط akr...adi
تحلیل دو لاکامپانی از مفاهیم فلسفی که در قرن گذشته مطرح شد درخشان است. در بحث عدالت و کشمکش بین راولز و نوزیک در این باب راهگشاست. یکی از ضعف‌های کتاب به گمان من نوعی نادیده‌انگاری بر جریان فمینیسم است که به مدعای خود نویسنده دلیل این نادیده‌انگاری این است که فمینیسم نوعی جنبش سیاسی و اجتماعی-فرهنگی است نه یک جریان فلسفی خودنام. به هرحال کتاب برای فهم دنیای مدرن و فلسفه عصر حاضر ضروری است به خصوص که در ایران از این دست کتاب‌ها کمتر یافت می‌شود. باعث تاسف است که کتاب از فروش کمی چه به صورت چاپی و چه به صورت الکترونیکی برخوردار بوده.
در 1 سال پیش توسط مصطفی جعفرپناه
دولاکامپانی در قسمت جنگ جهانی دوم موضوع غریبی رو مطرح میکنه سربازان هیتلر در کوله هایشان کتاب چنین گفت زردتشت نیچه را داشتند و ایمان داشتند به ابرانسان
در 1 سال پیش توسط masoud rahmati
بله. اگه کتابهای معتبر و معروف فلسفی قرار بگیره، خیلی عالی میشه.
در 2 سال پیش توسط محمد عاصم طیبی
سپاس از اپلیکیشن خوبتان. لطفا مجموعه تاریخ فلسفه از کاپلستون رو هم بذارید.
در 2 سال پیش توسط بهنام نجم الدین