کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی آگه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سیمای زنی درمیان جمع

نسخه الکترونیک کتاب سیمای زنی درمیان جمع به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

هانریش بُل در آثار خود سرخوردگی و دردهای اين نسل را با طنز گزنده‌ای بيان می‌كند و نشان می‌دهد كه در برابر افراد فرصت‌طلب و كوته‌نظری كه جز خود كسی را نمی‌بينند افراد پاك و باگذشتی وجود دارند كه عشق به همنوع و همدردی با انسان‌های درمانده را از ياد نمی‌برند. بُل مدافع سرسخت آزادی است امّا فريب آزادی ظاهری جوامع غربی را نمی‌خورد و سرمايه‌داری و طبقه حاكمه آلمان را، وقتی در اين زمينه داد سخن سر می‌دهند، به شيادی متهم می‌كند و آن‌ها را الگوی شايسته‌ای در اين مورد نمی‌داند. اين اعتقاد به معنای آن نيست كه بُل، با آن‌كه عميقا به سوسياليسم گرايش دارد، نظام حاكم بر كشورهای بلوك شرق (سابق) را مورد تأييد قرار می‌دهد.
هاينريش بُل، در سيمای زنی در ميان جمع، فساد اخلاقی و حرص به مال‌اندوزی را در همه شئون جامعه می‌بيند و با طنزی سراسر انسانی همه جوانب آن را می‌شكافد و نمايش می‌دهد، مقام و مرتبه اجتماعی، ثروت و جايگاه سياسی، درجات علمی و دانشگاهی منهای انسان‌دوستی را به باد تمسخر می‌گيرد، از رياكاری و تظاهر به تقوا و پاكدامنیِ در عين تردامنی پرده برمی‌دارد.
بُل عاشق مردمان ساده و بی‌غل و غش است و در ميان آن‌ها احساس راحتی می‌كند. زنان مخلوق او به جای لذت‌جويی و شهوت‌پرستی ترحم و همدردی را در خواننده برمی‌انگيزند و بُل به خواننده حتی فرصت نمی‌دهد جز اين بينديشَد.

دانلود کتاب سیمای زنی درمیان جمع در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

محتوای کتاب عالی بود، ولی متاسفانه به حدی ایرادات نگارشی و ترجمه‌ای و سانسور داشت که لذت خوندن کتاب رو خراب می‌کرد... حیفِ کتابی به این زیبایی، این همه ایراد ویراستاری داشته باشه...
در 1 هفته پیش توسط mhr...123
اولین انتقاد من به نمونه کتاب است که تنها به شرح حال نویسنده پرداخته است.در مورد خود اثر با توجه به شهرت نویسنده و دریافت نوبل برای این اثر که مشوق من برای خرید کتاب بود نتیجه ناامید کننده بود.قالبی که نویسنده برای بیان داستان انتخاب کرده حالت مستندگونه و رپرتاژ دارد این قالب برای موضوعات محدود وکتاب کم حجم شاید ایرادی نداشته باشد ولی برای‌کتاب حجیم با پرسوناژهای متعدد و تلاش برای کنکاشهای عمیق روانشناسی و جامعه شناسی در برهه جنگ دوم و تحلیل همه جانبه شخصیتهای داستان و‌بویژه زن اصلی و‌قهرمان اول داستان ،بکار بردن این روش روزنامه نگارانه بیشتر منجر به یک فاجعه ادبی است تا شاهکار ادبی.و من شخصا برای چندمین بار از اینکه به اعتبار جهانی نویسنده برنده نوبل اعتماد کردم و با تصور خواندن یک شاهکار ادبی به این کتاب‌رجوع کردم متأسفم و بسیار حیرانم که هیئت انتخاب کنندگان این جوایز چگونه به این جمع بندی میرسند که چنین آثاری شایسته چنین تقدیری هستند!!!؟؟؟
در 1 ماه پیش توسط پروین عریزی
بی نظیر . عالی
در 8 ماه پیش توسط البرز غنی
کتاب پایین تر از سطح انتظاره
در 10 ماه پیش توسط زینب حمیدی
نمونه کتاب،شاهکاره!با ده صفحه مطلب درباره نویسنده،من چطورى به کیفیت ترجمه و ویراستارى کتاب پى ببرم؟شناسه کتابم که نداره...لطفا اصلاح کنید.
در 1 سال پیش توسط soheil