دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
پادکست حافظ و کودک آزاری؟؟! کتاب صوتی

پادکست حافظ و کودک آزاری؟؟!
https://www.youtube.com/watch?v=jBbCUDXy5Ts&feature=youtu.be لینک ویدیو حافظ و کودک آزاری؟؟! بر روی یوتوب (به دلیل دسته‌بندی محدودیت سنی در یوتوب، بر روی سایت نمایش داده نمی‌شود. بر روی حافظ و کودک آزاری؟؟! کلیک کنید) https://www.youtube.com/watch?

نسخه الکترونیک پادکست حافظ و کودک آزاری؟؟! به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره پادکست حافظ و کودک آزاری؟؟!

https://www.youtube.com/watch?v=jBbCUDXy5Ts&feature=youtu.be لینک ویدیو حافظ و کودک آزاری؟؟! بر روی یوتوب (به دلیل دسته‌بندی محدودیت سنی در یوتوب، بر روی سایت نمایش داده نمی‌شود. بر روی حافظ و کودک آزاری؟؟! کلیک کنید) https://www.youtube.com/watch?v=jBbCUDXy5Ts&feature=youtu.be موضوع این جلسه درباره چیزی هست که امروز بهش کودک آزاری، هم‌جنس بازی (در  اینجا در معنی تجاوز به هم‌جنس)، حتی ازدواج کودکان، و هم […] نوشته حافظ و کودک آزاری؟؟! اولین بار در پروژه حافظ‌پجوهی- پادکست حافظ، پادکست فناوری و ادبیات حافظی. پدیدار شد.

ادامه...

مشخصات پادکست حافظ و کودک آزاری؟؟!

نظرات کاربران درباره پادکست حافظ و کودک آزاری؟؟!

سلام ممنون از لطفتون اگه یه پادکست کامل از حافظ دورست کنین از ابتدا تا انتها مثل پادکست شاهنامه فردوسی فوق العاده میشه و خیلی خوب استقبال میکنن کار سنگینی هست اما شدنی امیدوارم که شرایطش جور بشه واین کار رو انجام بدید با سپاس
در ۲ سال پیش توسط کاکتوس کاکتوس ( | )