فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب شياطين‌
جن‌زدگان

نسخه الکترونیک کتاب شياطين‌ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب شياطين‌

کتاب «جن‌زدگان»، یا به لفظ صحیح‌تر «شیاطین» داستان ملتی است که موازین اجتماعی را نمی‌شناسد، و بدین ترتیب به جای این که خود را نجات دهد، نابود می‌سازد. شیاطین همیشه در جسم آن قربانی که در آن حلول کرده‌اند باقی نمی‌مانند. خدا بیدار است و روزی خواهد رسید که این انبوه درهم شوریده شیاطین در هم رانده شوند و در جسم خوک‌ها حلول کنند، و خوکان دیوانه‌وار در دریاچه فرو افتند. در کالبد داستایفسکی، انسانی بزرگ‌تر از آن آدم خودپرست ضعیف‌النفس آتشی مزاج مغرور، که نویسندگان شرح حال او تصویر می‌کنند، وجود داشت: در وجود او مردی زندگی می‌کرد که می‌توانست «آلیوشا» را بیافریند، آفریده‌ای که شاید در تمامی رمان‌های جهان، جذاب‌تر و شیرین‌تر و نجیب‌تر و مهربان‌تر از او نیامده باشد. در کالبد داستایوفسکی، انسانی زندگی می‌کرد که می‌توانست «بابا زوسیما» را خلق کند، مردی که شبیه اولیاست.


  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.8 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۰۱۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شياطين‌ در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب شياطين‌

شیاطین یکی از کتاب‌های بی نظیر داستا یوفسکی در ادبیات روس است
در 2 هفته پیش توسط
کاش همه مثل انتشارات نیلوفر درک می‌کردن که اگر قیمت کتاب الکترونیکی از بیست هزار بالاتر برود، دیگر کسی آنرا نمی‌خرد! حالا قیمت نسخه چاپی هر چقدر باشد.
در 3 هفته پیش توسط
فوق العاده.. شاهکاره واقعا
در 3 ماه پیش توسط
شیاطین سیاسی ترین داستان داستایوفسکی است که یکی از چهار شاهکار اوست. داستان ملتی بیمار است که شیاطین در کالبد شهروندانش نفوذ کرده است.این شیاطین چیزی نیست جز افکار آشفته ای که از دل الحاد بیرون می آید. افکاری که ریشه در انکار خدا دارند. یعنی نیهیلیست و رادیکالیسم و سوسیالیست و ... و تنها راه رهایی از این افکار چیزی نیست جز نابودی آن ها. داستانی است از جدال الحاد با ایمان و تقابل شیطان با خدا. این شاهکار را از نویسنده ای بزرگ با مترجمی بزرگ بخوانید .
در 4 ماه پیش توسط
بعضی از کتاب هارو وقتی مطالعه میکنی هیچ وقت دوست نداری تمام بشه، شیاطین یکی از همین کتاب ها هست، واقعا لذت بردم، گرچه از ترجمه خوب و عالی این کتاب نمیشه نام نبرد.
در 10 ماه پیش توسط