کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مرگ ایوان ایلیچ

نسخه الکترونیک کتاب مرگ ایوان ایلیچ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«مرگ ایوان ایلیچ» داستان یک قاضی صاحب منصب روسی را نقل می‌کند که از قشر مرفه و خوشگذران زمان خویش محسوب می‌شود، اما بر اثر بیماری اندک اندک به خود می‌آید و این سرآغاز معرفتی جدید برای وی می‌شود.

صالح حسینی - مترجم کتاب - در مورد این اثر گفته است: تالستوی به جای اینکه داستان ایوان ایلیچ را با زندگی او آغاز کند، با مرگ او آغاز می‌کند و با زندگی او پایان می‌دهد. پیام داستان نیز ساده و روشن است و تقریبآ همانند همه نوشته‌های تالستوی درصدد القای این نکته است که نوعی از زندگانی که آدمیزاد در پیش گرفته غلط است و شایسته این است که به فطرت خویش بازگردد.

تالستوی، نویسنده روسی، در سال 1828 در یکی از شهرهای مرکزی روسیه متولد شده و در عمر 82 ساله خویش رمان‌های تاریخی‌ای همچون «جنگ و صلح»،‌ «آناكارنينا»،‌ «پتر اول»،‌ چندین مجموعه زندگینامه از مشاهیر جهان و چندین داستان کوتاه به نگارش در آورده است.

دانلود کتاب مرگ ایوان ایلیچ در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

با اینکه آقای صالحی در اول کتاب گفتند که بیش از بیست بار به بررسی این کتاب سر کلاسهاشون پرداختن ولی ترجمه ی ضعیفی بود، بعضی جاها از کلماتی استفاده کردند که واقعا نامرسوم و کمی عجیب به نظر میرسه و من در هیچ کتاب دیگه ای ندیدم..کتاب میتونست نثر روان و ساده ای داشته باشه در صورتی که ایشون گاهی با بهره گیری از کلمات عجیب عربی و حتی کلمات فارسی باعث شدن آدم بعضی جاها از کتاب زده بشه.. ساده ترین مثال اینکه بجای استفاده از کلمه ی (لحظه ها) از (آنات) استفاده کردن !!!
در 3 هفته پیش توسط
کتاب خیلى خیلى عالى اى بود اولا رمان خیلى خوب و جذابى هست دوما از کتاب هاى توصیه شده در رابطه با مرگ هست. توضیحات انتهاى کتاب هم عالى بود درود بر صالح حسینى بابت همه ترجمه هاى عالى اش. حتما با ترجمه صالح حسینى بخونید
در 3 هفته پیش توسط moe...int
دوستان فقط و فقط با ترجمه روان سروش حبیبی بخوانید... کتابهای همزاد، آناکارنینا، شب های روشن،ابله، قمارباز و .... اینها را هم با ترجمه ی آقای حبیبی بخوانید
در 2 ماه پیش توسط nazila mahjoor
کتابش فوق العاده است
در 2 ماه پیش توسط WhenThereIsaWish ThereIsaWay
نسخه صوتی از ادبیات روسیه چی پیدا میشه؟
در 4 ماه پیش توسط مجید ذ