دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
پادکست قسمت شصت و چهار کتاب صوتی

پادکست قسمت شصت و چهار
آشتیِ هسته‌ای

نسخه الکترونیک پادکست قسمت شصت و چهار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره پادکست قسمت شصت و چهار

تو این قسمت از #ناوکست میشنویم که، انسانها چطور به صلح واقعی رسیدن، و چهار دلیل اصلی برای توضیح این اتفاق ارائه میدیم.   NavCast.net/support  پشتیبانی از ناوکست     از اینجا به واوکست هم گوش بدین   :ناوکست در اینستاگرام .  توییتر .  تلگرام 

ادامه...

مشخصات پادکست قسمت شصت و چهار

  • ناشر ناوکست
  • تاریخ نشر ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 16.62 مگابایت

نظرات کاربران درباره پادکست قسمت شصت و چهار

فوق العاده است آقای روشن ممنونم
در ۹ ماه پیش توسط 912...038 ( | )
سلام خیلی تشکر از برنامه پاکدست ۔در ارتباد با نطر گوینده محترم ۔سیاست از نطر من مانند مد لباس در بهترین برندها است ۔طراح هر فصل نگاه اول به اوزآ مالی و بعد انتخاب طرح می کنند ۔سیاست های امروزی بیشتر بر بار مالی و داشتن و محکم کردن پشتیبانی مالی ۔برنامه سازی شده و کشور گشایی در میان سیاست مداران جهان بربریت شاید طرف دار داشته بوده باشد ۔ طرح بازی سیاسی بستگی به دو عامل دارد یک مالی دو نفرات خاص جهت طراحی کردن ۔یک سیاسیت مدار هنر پیشه نیست که فکر کند یک سناریو بنویسم بعد کم یا زیاد تماشاچی جمع کنم ۔سیاسی یک هوش و همراهان زبل و با ایمان لازم دارد تا بتوان بر بال ان پرواز کرد ۔ال لاقاده شهر موشها بیشتر به تامین کردن توان مالی نیازمند تر است و باید معلم آن تفکرش اول تامین سیر کردن اهالی باشد و بعد فکر نور و ۔۔
در ۱۰ ماه پیش توسط دکتر محمد مهدی رضایی اقتصادی اسلامی ایران ( | )