پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
میکروبوک سکون کلید موفقیت است

میکروبوک سکون کلید موفقیت است

نسخه الکترونیک میکروبوک سکون کلید موفقیت است به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره میکروبوک سکون کلید موفقیت است

کتاب "سکون، کلید موفقیت"، اهمیت سکون و درنگ را به نشان می‌دهد؛ سکونی که ارمغان آن، تفکر شفاف، دوری از عوامل حواس‌پرت‌کن، غلبه بر هیجاناتِ لحظه‌ای و پیدا کردن شادکامی در زندگیست. با تأملی بر دانش و عقلانیتِ فلاسفه بزرگ تاریخ و همچنین عادات افراد موفق مانند ورزشکاران، رهبران و موسیقی‌دانان به این نتیجه می‌رسیم که دستیابی به سکون، روشی قدرتمند برای رسیدن به رضایتمندی و موفقیت در زندگیست. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

مشخصات میکروبوک سکون کلید موفقیت است

بخشی از میکروبوک سکون کلید موفقیت است

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره میکروبوک سکون کلید موفقیت است