پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
میکروبوک دختر، دست از عذرخواهی بردار!

میکروبوک دختر، دست از عذرخواهی بردار!
نقش ه­ای برای خلاصی از شرم و استقبال کردن و دستیابی به اهدافتان

نسخه الکترونیک میکروبوک دختر، دست از عذرخواهی بردار! به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره میکروبوک دختر، دست از عذرخواهی بردار!

کتاب دست از عذرخواهی بردار دختر! یک برنامه‌ی بدون شرمندگی برای پذیرفتن اهداف و دستیابی به آن‌ها ریچل هالیس در کتاب «دست از عذرخواهی بردار دختر!» (کتاب شرمنده نباش)، یک زنگ بیدارباش را به صدا درآورده است. او می داند که زنان بسیاری، خود را از نگاه دیگران تعریف می کنند (چه به عنوان همسر، دختر، مادر، کارمند و …)، به جای آنکه یاد بگیرند که خودشان که هستند و چه می خواهند! میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

مشخصات میکروبوک دختر، دست از عذرخواهی بردار!

بخشی از میکروبوک دختر، دست از عذرخواهی بردار!

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره میکروبوک دختر، دست از عذرخواهی بردار!