کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کوه جادو

نسخه الکترونیک کتاب کوه جادو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کوه جادو رمانی از توماس مان، نویسنده مشهور آلمانی، در ۱۹۲۴ منتشر شد و در سال ۱۹۲۹ یعنی پنج سال پس از انتشار، جایزه ادبی نوبل را برای نویسنده خود به ارمغان آورد. در این کتاب، هانس کاستروپ جوان بورژوازاده‌ای است که برای اقامت چند روزه نزد پسرخاله خود یواخیم می‌رود که در آسایشگاه اووس تحت درمان است. ولی کاستروپ، همین که در معرض فضای مرگ‌آلود آسایشگاه قرار می‌گیرد، احساس می‌کند یا می‌پندارد که خود نیز بیمار است، و هفت سال در آنجا می‌ماند تا زمانی که جنگ جهانی ۱۹۱۴ او را از رؤیا بیرون می‌کشد و با خشونت به میدانهای نبرد می‌برد.

دانلود کتاب کوه جادو در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

همچنین رمان خانواده تیبو
در 2 ماه پیش توسط علی جلیلیان
رمان زوال یک خاندان رو هم بزارین
در 2 ماه پیش توسط علی جلیلیان
نمونه‌ش رو گرفتم اما فقط مقدمه بود! کاش یه کم از کتاب اصلی رو می‌گذاشتین
در 7 ماه پیش توسط lei...l17
چرا در نمونه کتاب نمی شه داستان رو خوند؟ نمونه به مقدمه ختم می شه. این نحو نمونه گذاری خیلی سرسری و از روی رفع تکلیفه. خواننده علاوه بر مقدمه حق داره بخشی از داستان رو هم بخونه تا ببینه از ترجمه و نگارش خوشش میاد یا نه. لطفا در قرار دادن نمونه دقیق تر باشید.
در 11 ماه پیش توسط شکوفه
خیلی کتاب بدی . نمیدونم چرا اینقدز ازش تعریف میکنن . بسیار روند داستانی کند و بی معنایی داره . نه لذت بخش نه آموزنده .
در 2 سال پیش توسط zah...eri