فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کوه جادو

نسخه الکترونیک کتاب کوه جادو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کوه جادو رمانی از توماس مان، نویسنده مشهور آلمانی، در ۱۹۲۴ منتشر شد و در سال ۱۹۲۹ یعنی پنج سال پس از انتشار، جایزه ادبی نوبل را برای نویسنده خود به ارمغان آورد. در این کتاب، هانس کاستروپ جوان بورژوازاده‌ای است که برای اقامت چند روزه نزد پسرخاله خود یواخیم می‌رود که در آسایشگاه اووس تحت درمان است. ولی کاستروپ، همین که در معرض فضای مرگ‌آلود آسایشگاه قرار می‌گیرد، احساس می‌کند یا می‌پندارد که خود نیز بیمار است، و هفت سال در آنجا می‌ماند تا زمانی که جنگ جهانی ۱۹۱۴ او را از رؤیا بیرون می‌کشد و با خشونت به میدانهای نبرد می‌برد.

دانلود کتاب کوه جادو در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

نمونه‌ش رو گرفتم اما فقط مقدمه بود! کاش یه کم از کتاب اصلی رو می‌گذاشتین
در 3 ماه پیش توسط lei...l17
چرا در نمونه کتاب نمی شه داستان رو خوند؟ نمونه به مقدمه ختم می شه. این نحو نمونه گذاری خیلی سرسری و از روی رفع تکلیفه. خواننده علاوه بر مقدمه حق داره بخشی از داستان رو هم بخونه تا ببینه از ترجمه و نگارش خوشش میاد یا نه. لطفا در قرار دادن نمونه دقیق تر باشید.
در 7 ماه پیش توسط شکوفه
خیلی کتاب بدی . نمیدونم چرا اینقدز ازش تعریف میکنن . بسیار روند داستانی کند و بی معنایی داره . نه لذت بخش نه آموزنده .
در 1 سال پیش توسط zah...eri
این رمان پنج سال پس از انتشار، جایزه ادبی نوبل را برای نویسنده‌اش، توماس مان به ارمغان آورد.در این رمان می‌توان شش خصلت یا شش موضوع اساسی یافت. نخست اینکه، نویسنده سبکی ناتورالیستی به کار می‌برد که مخصوصاً در توصیفاتش بسیار دقیق است، به این معنی که تسلیم میل خود به مسائل مربوط به بیماری می‌شود و چنان‌که در بودنبروکها می‌بینیم، ولی بر سر تحلیل فرتوتیها و احتضارها درنگ بسیار می‌کند. دوم اینکه، این جامعهٔ اروپایی (آسایشگاه داووس از همه کشورها بیمار می‌پذیرد)، در ۲۰۰۰ متری بالای مرزها، در مجموعه نماینده قومی است خارج از زمان، در عین حال متعلق هم به روزگار ابتدایی و هم به روزگار آینده. سوم اینکه، در اینجا مخصوصاً سخن از کاستورپ، یعنی فردی است که نمونه نوعی آلمانی متوسط است؛ او همین که پای‌بند کوهستان می‌شود، فراغتی نامحدود پیدا می‌کند، از زندگی پرتنش و سطحی عصر ما به مشغله‌های قرن هجدهم روی می‌آورد و به این ترتیب، مانند ویلهلم مایستر (سالهای کارآموزی ویلهلم مایستر) شروع می‌کند به پروردن و فرهیخته‌کردن خود. از این بابت، رمان مان مربوط می‌شود به سنت رمان پرورشی.کاستورپ طی این سالهای آموزش چیز می‌خواند، گوش می‌دهد، مشاهده می‌کند و تقریباً به نظر می‌آید که نویسنده می‌خواهد بیهودگی دانشی را که از هواشناسی به روان‌کاوی می‌رود نشان دهد و تا حدی کنجکاوی برای کنجکاوی را محکوم می‌کند.
در 3 سال پیش توسط Noj...van
هنوز کتاب رو تا آخر نخوندم تا بتونم نمره بهش بدم ولی از الان که تو صفحه 220 هستم معلومه که نمرم بالای 4 خواهد بود.البته برای کسایی که میخوان این کتابرو بخونن چند توصیه دارم.جنبه رساله ای و مباحث فلسفی کتاب بر داستان خیلی برتری داره و اگه میخواین این کتاب رو بخونین باید وقت زیادی واسش بزارین.چیز جالبی که در این کتاب وجو داره وجود نظریات مارتین هایدگر قبل از ارائه نظریات توسط اونه که این نشون میده قبل از هایدگر این توماس مانه که این مفاهیم رو به صورت خیلی جالب در کتابش مطرح کرده .کتاب رو باید خیلی خیلی شمرده وآرام آرام خوند (دقیقا مثل مواجهه با کتاب در جستجوی زمان از دست رفته)وهدف از خوندن کتا ب به هیچ وجه نباید تموم کردنش باشه چون از همون اول پایانش مشخصه.من خودم یه کتاب سبک دستم گرفتم و برای استراحت بین این کتاب اونو میخونم. ولی خوندنش تجربه بزرگیه که شاید تو عمر آدم دوباره پیش نیاد
در 4 سال پیش توسط Mah...666