فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جنایت و مکافات‌

نسخه الکترونیک کتاب جنایت و مکافات‌ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«جنایت و مکافات» در تمام تقسیم‌بندی‌های ادبی جزو یکی از ده شاهکار برتر ادبیات جهان است. جدال خیر و شر در برون و درون آدمی و تیرگی‌های روان آدمی، روان‌پریشی‌ها و درگیری‌های فرد با خود و محیطش درونمایه آثار این نویسنده بزرگ روس است که اینها در بهترین شکل در این کتاب بازتاب یافته است.
این رمان که از لایه‌های مختلف روانشناسانه، فلسفی و داستانی تشکیل شده، چند بار در قالب فیلم و سریال درآمده و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه و منتشر شده است.

دانلود کتاب جنایت و مکافات‌ در فیدیبو

۱۵۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۵۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

رمان خوبی است.
در 2 روز پیش توسط Mehdi Tamadon Rastegar
حیف این کتاب نیست با این ترجمه عرضه بشه،تا وقتی ترجمه مهری آهی هست بقیه ترجمه های این اثر ارزش نداره
در 4 روز پیش توسط pou...518
توصیفات بسیار دقیقه . توصیفات هر لحظه ای از حال و حس کارکتر . دنیای رمان کاملا قابل تجسم و تصوره و ادم حسش میکنه . ای کاش ترجمش بهتر ازین بود
در 2 هفته پیش توسط قاسم حضرتی
چه توصیفاتِ عمیقی از حال و احساسات و حتی توصیفات قابل لمس از فضاهایی که نوشته شده ، داستایوفسکی دانسته یا ندانسته یک روانکاو بوده. مگه داریم؟؟
در 2 ماه پیش توسط Amir Masoud Moosavian
من کتابشو قبلا خوندم با ترجمه مهری آهی . با اینکه خیلی سنگین بود و توانایی روحی زیادی برای پایان بردنش میخواد بایدبگم هیچ کس توانایی نویسندگی داستایوفسکی رونداره واقعا عالیه مخصوصا طریقه تموم شدن کتاب ...
در 2 ماه پیش توسط بهناز معلم