کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جنایت و مکافات‌

نسخه الکترونیک کتاب جنایت و مکافات‌ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«جنایت و مکافات» در تمام تقسیم‌بندی‌های ادبی جزو یکی از ده شاهکار برتر ادبیات جهان است. جدال خیر و شر در برون و درون آدمی و تیرگی‌های روان آدمی، روان‌پریشی‌ها و درگیری‌های فرد با خود و محیطش درونمایه آثار این نویسنده بزرگ روس است که اینها در بهترین شکل در این کتاب بازتاب یافته است.
این رمان که از لایه‌های مختلف روانشناسانه، فلسفی و داستانی تشکیل شده، چند بار در قالب فیلم و سریال درآمده و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه و منتشر شده است.

دانلود کتاب جنایت و مکافات‌ در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

خیلی دوست دارم‌بخونمش ترغیب شدم نسخه چاپیشو بخرم🙄🙄🙄
در 1 هفته پیش توسط مریم محمدپور
من چهارم دبیرستانم.امسال تازه میرم دانشگاه.به نظرتون زوده الان این کتاب رو بخونم؟؟از کامنتا فهمیدم متن و توصیفات سنگینی داره.
در 4 هفته پیش توسط ساغر
این کتاب رو بالاخره تموم کردم وباشخصیاتاش زندگی کردم بعد از این کتاب تو کوچه خیابون به ظاهر ورقتار ادما دقت بیشتری میکنم وامیدوارم که ب عنوان یک خانوم هیچ موقع دچار ادم های سویدرگیالوفی نشم گاها مردایه زمانه یه ما مردهای سودریگیالوفی هسنند که باید شناخت ودوری کرد ازشون
در 4 هفته پیش توسط sab...061
من فعلا فصل اولشو خوندم اما انقدر توصیفاتش به نظر واقعی میومد که شبیه فیلم شده بود تا داستان .اینه فرق یه شاهکار ادبی با قلم نویسنده های معمولی
در 2 ماه پیش توسط hes...ein
سلام .به دوستان .این کتاب قیمتش الان تو بازار خیلی بیشتر از اینه چقدر خوب گزینه بعدی من برای خرید این کتابه
در 2 ماه پیش توسط maryam hossine