فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جنایت و مکافات‌

نسخه الکترونیک کتاب جنایت و مکافات‌ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«جنایت و مکافات» در تمام تقسیم‌بندی‌های ادبی جزو یکی از ده شاهکار برتر ادبیات جهان است. جدال خیر و شر در برون و درون آدمی و تیرگی‌های روان آدمی، روان‌پریشی‌ها و درگیری‌های فرد با خود و محیطش درونمایه آثار این نویسنده بزرگ روس است که اینها در بهترین شکل در این کتاب بازتاب یافته است.
این رمان که از لایه‌های مختلف روانشناسانه، فلسفی و داستانی تشکیل شده، چند بار در قالب فیلم و سریال درآمده و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه و منتشر شده است.

دانلود کتاب جنایت و مکافات‌ در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

به قول لئون تولستوی داستایفسکی نمیتونه اصلا یه شخصیت سالم تو داستاناش به تصویر بکشه..چون خودشم مریض بوده...چه این رمان چه ابله چه خانه اموات...فلاکت و بدبختی،سوءظن و بدبینی،اضطراب و قضاوت و تنهایی وغم و اندوه از آثار فئودور میباره..چه میشه کرد..
در 1 هفته پیش توسط cub...276
کتاب بی نظیری بود واقعا نویسنده با مهارت کامل و بسیار دقیق و جذاب شخصیتها و صحنه ها رو توصیف می کرد خصوصا زمانی که رودیا داشت قتل رو انجام میداد انگار خودت داری انجامش می دی از بس که دقیق و واضح صحنه رو توصیف می کرد. من از خوندنش لذت بردم ...
در 3 هفته پیش توسط هادی خضرپور
ترجمه صوتی هست قدیمه نمیدونم مال کیه ؟
در 4 هفته پیش توسط sae...rm7
دوستان گیج شدم یکی بگه کدام ترجمه خوبه؟
در 4 هفته پیش توسط sae...rm7
باید این کتاب رو بخونین. چنان عمیق و دوست داشتنیِ که تا چن روز بعدش نمیخواید کتابی بخونین تا مزه این کتاب از زیر زبون ذهنتون نره?
در 2 ماه پیش توسط zah...eri