در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۵,۰۰۰ تومان
8.50 $

درباره کتاب

«جنایت و مکافات» در تمام تقسیم‌بندی‌های ادبی جزو یکی از ده شاهکار برتر ادبیات جهان است. جدال خیر و شر در برون و درون آدمی و تیرگی‌های روان آدمی، روان‌پریشی‌ها و درگیری‌های فرد با خود و محیطش درونمایه آثار این نویسنده بزرگ روس است که اینها در بهترین شکل در این کتاب بازتاب یافته است.
این رمان که از لایه‌های مختلف روانشناسانه، فلسفی و داستانی تشکیل شده، چند بار در قالب فیلم و سریال درآمده و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه و منتشر شده است.

نظرات کاربران

چه توصیفاتِ عمیقی از حال و احساسات و حتی توصیفات قابل لمس از فضاهایی که نوشته شده ، داستایوفسکی دانسته یا ندانسته یک روانکاو بوده. مگه داریم؟؟
در 1 هفته پیش توسط Amir Masoud Moosavian
من کتابشو قبلا خوندم با ترجمه مهری آهی . با اینکه خیلی سنگین بود و توانایی روحی زیادی برای پایان بردنش میخواد بایدبگم هیچ کس توانایی نویسندگی داستایوفسکی رونداره واقعا عالیه مخصوصا طریقه تموم شدن کتاب ...
در 2 هفته پیش توسط بهناز معلم
توضیحات دقیق نویسنده از حالات روحی قاتل بسیار ظریف و دقیق است. البته خستگی ناشی از اطناب بعضی از قسمت های کتاب را باید به جان خرید تا به آخر داستان رسید. کتابی است که ارزش حداقل یک بار خواندن را دارد.
در 2 هفته پیش توسط bar...isa
یکی از قویترین کتاب ها از نظر توصیف حالات و جزییاته. واقعا معرکست. بیخود نیست که جز ۵۰ کتاب برتر قرنه
در 3 هفته پیش توسط محمد گودرزی
کتاب خیلى خوبیه، این ترجمه رو هم من با ترجمه مهرى آهى مقایسه کردم و این ترجمه بیشتر به دل من میشینه و از دیدم ترجمه خانم آهى خیلى متن و ساده کرده. اما نسخه موجود تو فیدیبو خیلى مشکلات تایپى زیادى داره که امیدوارم هم برطرفش کنن و هم این امکان براى کسانى مثل من که کتاب و خریدن باشه که بتونن از نسخه رفع ایراد شده استفاده کنن.
در 4 هفته پیش توسط gha...i20