فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بهترین داستان‌های کوتاه چخوف

نسخه الکترونیک کتاب بهترین داستان‌های کوتاه چخوف به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آنتون چخوف، نویسنده روس، به شهادت بسیاری از منتقدان و نویسندگان، بهترین داستان کوتاه‌نویس دنیا بوده است. او تعداد زیادی داستان کوتاه و بلند و چند نمایشنامه نوشته که پس از گذشت ده‌ها سال به زبان‌های مختلف ترجمه شده و یا به صورت تئاتر و سریال درآمده‌اند.
چخوف تحصیلات پزشکی خود را در سال 1879 در دانشکده پزشکی دانشگاه مسکو آغاز کرد و در زمان دانشجویی، برای گذران زندگی خود و خانواده‌اش، صدها داستان کوتاه نوشت. نوشتن برای او فقط وسیله‌ای برای امرار معاش نبود، چون در زمانی هم که به کار طبابت می‌پرداخت، وقت زیادی را صرف نوشتن داستان و نمایشنامه می‌کرد. او خود در این باره گفته است: «در زندگی ادبی بیست ساله ام صرفنظر از گزارش‌های حقوقی، یادداشت‌ها مقالاتی که روز به روز در روزنامه انتشار دادم‌ام -که پیدا کردن و جمع‌آوری آنها مشکل است- بیش از سیصد داستان و افسانه نوشته و به چاپ رسانده‌ام. نمایشنامه هم برای تئاتر تنظیم کرده‌ام.»
این کتاب دارای 34 داستان کوتاه از آنتون چخوف است.

  • دسته بندی: داستان کوتاه ، ادبیات روسیه
  • ناشر: انتشارات نگاه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.81 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۸۳ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بهترین داستان‌های کوتاه چخوف در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

قسمت نمونه این کتاب شامل ۴۰ صفحه مقدمه‌س فقط واقعا چقدر ترغیب کننده
در 6 روز پیش توسط moh...301
عالیه
در 6 ماه پیش توسط zeu...ock
همه داستانهای چخوف به درد همه نمیخوره.
در 7 ماه پیش توسط من کنت مولاه فهذا علی مولاه
چقدر چخوف خوبه و چقدر مقدمه گلشیری عالی :)//
در 2 سال پیش توسط Meh... M.
کتاب را که می‌خریدم.با پیرمرد کتاب‌فروش در مورد چخوف حرف می‌زدیم که به گفته‌ی خیلی‌ها در داستان کوتاه بهتر از او نداریم.پیرمرد با حسرت گفت:آره، چخوف استاد داستان کوتاهه اما حیف که خیلی زود مرد.قبلنا هم از چخوف داستان کوتاه خوانده بودم اما با خواندن این مجموعه داستان‌ها حسرت پیرمرد کتاب‌فروش را از فوت زود‌هنگام چخوف درک کردم.ترتیب داستان‌ها بر اساس تاریخ نوشتن‌شان است و هرچه در کتاب جلوتر می‌رویم و سن چخوف بالاتر می‌رود کیفیت داستان‌ها بالاتر می‌رود و موضوعات اساسی‌تری را مطرح می‌کنند.سه داستان آخر کتاب:بانو با سگ ملوس،‌دلزده و نامزد بهترین داستان‌های کتاب‌اند.و از نظر من داستان "دلزده" بهترین داستان کوتاه چخوف و شاید بهترین داستان کوتاهی باشد که تا حالا کسی نوشته است.
در 3 سال پیش توسط Ram...n