کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اتفاق

نسخه الکترونیک کتاب اتفاق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

دوقلوها صبح زودِ چهارم مرداد ۱۳۲۲، ده روز زودتر از موعد مقرر، در خانه‌ای ساحلی نزدیک دریا به دنیا آمدند. پدر و مادر جوان هر سال، اول تابستان، خانه‌ای بزرگ در شمال، نزدیک رامسر یا بابلسر، اجاره می‌کردند و دو ماه آنجا می‌ماندند. این بار قصد داشتند زودتر برگردند به تهران که غافلگیر شدند. دردهای زایمان شروع شد و به‌سرعت شدت گرفت. وقت برای رفتن به بیمارستان نبود. کدام بیمارستان؟ تا بابلسر یک ساعت و نیم یا بیشتر راه بود. بچه‌ها، احتمالاً، توی راه به دنیا می‌آمدند. بی‌بی، با اینکه خدمتکاری جوان بود، از خانم‌های شهری بیشتر تجربه داشت. خواهر و برادرهای کوچک‌تر از خودش همه در خانه به دنیا آمده بودند، یا در راه، هنگام سفر با الاغ. بلافاصله دست‌به‌کار شد و همه وسایل ابتدایی را آماده کرد. مادر جوان دست شوهرش را گرفته بود و ناله‌هایش را فرو می‌داد. زایمان آسانی بود و دوقلوها برای ورود به دنیا عجله داشتند. پشت سر هم از راه رسیدند و گریه‌ای کوتاه کردند. بی‌بی بند نافشان را برید و آنها را، خیس و خونی، روی سینه گرم مادرشان گذاشت.
دوقلوها ــ نادر و شادی ــ بچه‌های سالمی بودند و به‌سرعت رشد می‌کردند. کنار هم می‌خوابیدند و با صدای موج‌های بلند در گوش‌های کوچکشان به خواب می‌رفتند. بزرگ‌تر که شدند، تا دورها، تا آنجا که آب دریا سرد و زلال می‌شد، شنا می‌کردند. با پیچ و خم دریا آشنا بودند و زبان آب را می‌دانستند. بدن جوانشان را به دست موج‌های خروشان می‌سپردند، چشم‌هایشان را زیر آب باز می‌کردند و به هم خیره می‌شدند. خسته که می‌شدند، روی آب دراز می‌کشیدند و دست هم را می‌گرفتند. اگر گردابی ناگهان غافلگیرشان می‌کرد، به هم می‌چسبیدند و با هم غرق می‌شدند.
دوقلوهای عاشق. جدایشان می‌کردی، می‌مردند.

  • دسته بندی: داستان ایرانی
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.53 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۰۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب اتفاق در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب ضعیفی از نظر قصه پردازی است، شخصیت ها سطحی و گذرا توصیف شده اند، توصیف احساسات خیلی سطحی است. یه قصه تکراری، چیزی شبیه فیلم های اغاز دهه هفتاد.
در 3 هفته پیش توسط Ati shr
رمان بسیار از هم گسسته است. کاش فقط قصه یکی از دوقلوها به صورت مجزا روایت میشد.
در 1 ماه پیش توسط mr....ghi
مرسی که این کتاب هم گذاشتید. تو کمپین @yaldarta این کتاب هم بود ک من قبلا فرصت نکرده بودم بخونم.
در 2 ماه پیش توسط nil...ari