کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

هر روز یک قدم نزدیک‌تر

نسخه الکترونیک کتاب هر روز یک قدم نزدیک‌تر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این وسوسه همیشه در من وجود دارد که دفترهای قرار ملاقات قدیمی مملو از اسامی نیمه فراموش شده ی بیماران را بیابم، کسانی که بیشترین تجربیات حساس را با آنها داشته‌ام، تعداد زیادی افراد و تعداد زیادی لحظات خوب. چه اتفاقی برای آنها افتاده است؟ قفسه ی کتاب‌های ردیف شده‌، و انبوه نوارهای ضبط شده‌ام، معمولاً مرا به یاد گورستان‌های وسیع می‌اندازند: زندگی‌های تلنبار شده ی درون پوشه‌های بالینی و صداهای به دام افتاده در نوارهای الکترومغناطیسی که در سکوت نمایش خود را اجرا می کنند. زندگی با این آثار تاریخی، مرا سرشار از حس نا‌پایداری می‌کند. حتی اگر خودم را غرق در زمان حال بیابم، شبح زوال را حس می‌کنم که نگاه می‌کند و منتظر است. در نهایت زوال بر تجربیات زندگی پیروز می‌شود و در عین حال با تمام سنگدلی‌اش هم تلخی و هم زیبایی را به ارمغان می آورد. میل بازگو کردن تجربه ی من با جینی، میل بسیار متقاعدکننده‌ای است؛ شیفته ی فرصت از پای درآوردن زوال برای طولانی کردن زندگی کوتاهمان با یکدیگر هستم. چه بهتر که بدانی، آن‌ها در ذهن خواننده باقی خواهند ماند، تا آنکه درون انبار متروکه‌ای از نوشته‌های بالینی ناخوانده و نوارهای الکترومغناطیسی ناشنیده دفن گردند.

  • دسته بندی: تربیتی ، رمان و داستان خارجی
  • ناشر: نشر قطره - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.12 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۳۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب هر روز یک قدم نزدیک‌تر در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

فوق العاده بود
در 1 ماه پیش توسط فرشته پالاش
ترجمه بد.برعکس سایر کتاب های نویسنده که خانم سپیده حبیب ترجمه کرده.
در 2 ماه پیش توسط arm...noa
سلام چرا انقدر به دلار گرون تره؟ کتاب ١١ تومان بعد به دلار شده ١٣ دلار! چرا؟
در 2 ماه پیش توسط arg...deh
کتاب خیلی خوبی بود نثر خوبی داشت و ترجمه هم خوب بود پیشنهادش میکنم حتما بخونید مخصوصا دانشجوهای روانشناسی عالیه
در 2 ماه پیش توسط مهین
من کتاب رو نخوندم اما از همین اندک توضیح میشه متوجه شد که ترجمه روونی نداره متاسفانه...جملات سنگین برای کتابی هی و حاضر و امروزی واقعا کم لطفی بزرگیه..در مورد سوژه هم ظاهرا خیلی شبیه شروع داستان درمان شوپنهاور هست،،..امیدوارم یالوم اسیر یک سیکل تکرار شونده معیوب نشده باشه...
در 2 ماه پیش توسط مجید حمیدی