کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چرا عاشق می‌شویم؟ - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چرا عاشق می‌شویم؟ - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:


کتاب «چرا عاشق می‌شویم؟‌» اثر «هلن فیشر» و ترجمه‌ «سهیل سُمّی» است. این کتاب، اثر مفیدی در زمینه‌ بررسی فیزیولوژیکی و روان‌شناسی است. در قسمتی از کتاب آمده است که: «هلن فیشر، انسان‌شناس برجسته، در این کتاب طرح معنایی جدید از پدیده‌ عشق ارائه می‌دهد؛ تحقیق کامل که از ریشه‌های عشق در مغز تا تپش هیجان‌انگیز آن در جسم و رفتار ما را دربرمی‌گیرد. فیشر با همکاری تیم دانشمندان همکارش از مغز افرادی که اخیرا عاشق شده‌اند، اسکن مغزی می‌گیرد و چیزی را که تا همین اواخر روان‌شناسان درباره‌اش به حدس و گمان بسنده می‌کردند، ثابت می‌کند: وقتی عاشق می‌شوید، بخش‌های خاصی از مغز به واسطه‌ افزایش جریان خون به اصطلاح "نورانی" می‌شوند. عشق صرفا یک عاطفه نیست، بلکه انگیزشی است قدرتمند چون احساس گرسنگی.»

دانلود کتاب صوتی چرا عاشق می‌شویم؟ - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران