فیدیبو نماینده قانونی ناشرمولف و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن: (آزاد شدن از زندان تکرار و روزمرگی در نیمه دوم زندگی )

نسخه الکترونیک کتاب زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن: (آزاد شدن از زندان تکرار و روزمرگی در نیمه دوم زندگی ) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

پرفروش نیویورک تایمز
پیشنهاد شده توسط روانشناسان
این کتاب مسیر زندگی شما را تغییر می‌دهد.
وقتی دهه سوم زندگی تمام می‌شود کم کم احساس می‌کنیم زمان با سرعت هر چه تمام‌تر می‌گذرد. به سختی کار می‌کنیم و بعضی جاها شاید فکر کنیم مسئولیت های شغلی همه زندگی را فراگرفته و خسته کننده شده‌اند، شاید هم از کاری که انجام می‌دهیم احساس رضایت نکنیم. شاید تاکنون ازدواج نکرده ایم و از این موضوع دچار افسردگی شده‌ایم. فرضا هم اگر ازدواج کرده‌ایم، ممکن است همسرمان به ما بی‌توجه باشد یا آن که انتظاری را که از زندگی زناشویی داشته‌ایم، برآورده نشده باشد. اگر هم بچه‌دار شده‌ایم و بچه‌ها هم کمی بزرگ شده‌اند، توقعات بی‌حدوحصر آن‌ها که از توان ما خرج است ما را مستاصل می‌کند. دور و بر خودمان را که خوب نگاه می‌کنیم می‌بینیم، چیزهایی که می‌توانست در ما احساس رضایت ایجاد کند، غایب است. خلاصه در نهایت به فکر می‌افتیم از زندانی که برای ساختن آن تا کنون زحمت فراوانی کشیده‌ایم خود را آزاد کنیم. حال برای آزاد شدن از این زندان چه باید بکنیم...»

دانلود کتاب زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن: (آزاد شدن از زندان تکرار و روزمرگی در نیمه دوم زندگی ) در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

می تونم بگم مزخرفترین کتابیه که من خوندم حیف از پول ووقتی که صرفش کردم
در 3 روز پیش توسط هاشم پورحسینی
من ۴۸۳۰ تومن پرداخت کردم ولی نمونه کتاب رو دریافت کردم . اصل کتاب برام نیومد . چه وضعیه ؟
در 4 روز پیش توسط محبت کاویان
سوالی که من از دوستانی که این کتابو مطالعه کردن دارم اینه که این کتاب برای من جوان ۲۰ ساله هم میتونه جذاب باشه؟ آخه در تیتر نوشته رها شدن از روزمرگی یا در نیمه دوم زندگی ! ولی من هنوز در ابتدای مسیر زندگی هستم نه دچار روزمرگی به اون شکل خاص شدم و نه نیمه ی اولو پشت سر گذاشتم،،، پاسخ بدید ممنون میشم:)
در 1 هفته پیش توسط abdolghafour darkhah
سلام من تمام مراحل خرید این کتاب را طی کردم . اما دانلود نشد . و گزینه خواندن کتاب غیرفعاله .
در 1 هفته پیش توسط پویا کرمی
کتاب بسیار عالی برای رها شدن از زندگی روزمره می باصد.
در 1 هفته پیش توسط Mehdi Tamadon Rastegar