کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی ناشرمولف و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن: (آزاد شدن از زندان تکرار و روزمرگی در نیمه دوم زندگی )

نسخه الکترونیک کتاب زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن: (آزاد شدن از زندان تکرار و روزمرگی در نیمه دوم زندگی ) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف book می‌توانید این کتاب را با 30٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
پرفروش نیویورک تایمز
پیشنهاد شده توسط روانشناسان
این کتاب مسیر زندگی شما را تغییر می‌دهد.
وقتی دهه سوم زندگی تمام می‌شود کم کم احساس می‌کنیم زمان با سرعت هر چه تمام‌تر می‌گذرد. به سختی کار می‌کنیم و بعضی جاها شاید فکر کنیم مسئولیت های شغلی همه زندگی را فراگرفته و خسته کننده شده‌اند، شاید هم از کاری که انجام می‌دهیم احساس رضایت نکنیم. شاید تاکنون ازدواج نکرده ایم و از این موضوع دچار افسردگی شده‌ایم. فرضا هم اگر ازدواج کرده‌ایم، ممکن است همسرمان به ما بی‌توجه باشد یا آن که انتظاری را که از زندگی زناشویی داشته‌ایم، برآورده نشده باشد. اگر هم بچه‌دار شده‌ایم و بچه‌ها هم کمی بزرگ شده‌اند، توقعات بی‌حدوحصر آن‌ها که از توان ما خرج است ما را مستاصل می‌کند. دور و بر خودمان را که خوب نگاه می‌کنیم می‌بینیم، چیزهایی که می‌توانست در ما احساس رضایت ایجاد کند، غایب است. خلاصه در نهایت به فکر می‌افتیم از زندانی که برای ساختن آن تا کنون زحمت فراوانی کشیده‌ایم خود را آزاد کنیم. حال برای آزاد شدن از این زندان چه باید بکنیم...»

  • دسته بندی: روانشناسی و موفقیت
  • ناشر: ناشرمولف - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.47 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن: (آزاد شدن از زندان تکرار و روزمرگی در نیمه دوم زندگی ) در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

سلام.. ناشر کتاب لطفن
در 1 ماه پیش توسط jam...an2
کتاب پس از شروعی نسبتا خوب به مرور حاوی مطالب گنگ می گردد اگر چه خط فکری نویسنده در ابتدا واضح به نظر می رسد اما به تدریج با ذکر مطالب جسته گریخته و سعی در پیوند مطالب ارائه شده به مضمون کتاب به نظر ناموفق می رسد نا گفته نماند بن مایه اصلی کتاب همان تفکرات کارل گوستاو یونگ است که نویسنده به کرّات به سخنان یونگ استناد می کند. در کل به نظرم مطالعه این کتاب برای کسانی که دارای مطالعات عمیق تری در این حوزه می باشند زیاد جالب نخواهد بود.
در 1 ماه پیش توسط افشین عبداله نژاد
من فقط نمونه را خواندم به نظر من نه متن اصلی خیلی جذاب بود و نه ترجمه.بسیار پراکنده گویی و ازین شاخه به آن شاخه پریدن داشت.
در 2 ماه پیش توسط سارا میم
کتاب قابل خوندن نیست متاسفانه..فونتش مشکل داره
در 2 ماه پیش توسط mar...i30
من این کتاب رو خریدم ولی متاسفانه حداقل برای گروه سنی من اصلا مناسب نبود و بعد از خوندن چند صفحه از کتاب ادامه ندادم.شاید برای سن بالا چهل مناسبتر باشه
در 2 ماه پیش توسط vse...i69