کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سياست در پرانتز (جستارهايی در فلسفه و انديشه سياسی)

نسخه الکترونیک کتاب سياست در پرانتز (جستارهايی در فلسفه و انديشه سياسی) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

فصول و عناوین این کتاب، که عمدتا در فاصله سالهای دهه هفتاد شمسی نوشته شده‌اند، در یک نقطه با یکدیگر وجه مشترک دارند و آن، این است که جملگی در حوزه و بستر اندیشه سیاسی طرح شده‌اند. در این میان، صبغه فلسفی برخی از آنها پررنگ‌تر است و در ساحت فلسفه سیاسی تشخّص یافته‌اند و پاره‌ای دیگر به موضوعات ملموس‌تر و عینی‌تر نزدیک شده‌اند؛ هرچند در آن موارد نیز پشتوانه اندیشه‌ای، مبنای شکل‌گیری و طرح آن موضوعات بوده است. برای آشنایی اوّلیه با هر یک از این مباحث، گزارش مختصری از آنها را ذیلاً تقدیم می‌داریم؛ با این توضیح که این مباحث، در سه بخش کلّی کلّیات (مفاهیم و روش‌شناسی)، فلسفه و اندیشه سیاسی و فلسفه و اندیشه سیاسی در اسلام و ایران تنظیم شده‌اند.

دانلود کتاب سياست در پرانتز (جستارهايی در فلسفه و انديشه سياسی) در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران