فیدیبو نماینده قانونی ناشرمولف و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دختری که رهایش کردی

نسخه الکترونیک کتاب دختری که رهایش کردی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

توجه: به دلیل درخواست‌ خوانندگان، این کتاب مجددا ویرایش شده است. اگر در حال حاضر این کتاب را به صورت دانلود شده در کتابخانه‌ی خود دارید برای خواندن ویرایش جدید، در بخش کتابخانه روی همه کتاب‌های من کلیک کنید و نسخه‌ی قبلی کتاب را با انتخاب «حذف از کتابخانه» یا «حذف کتاب» پاک کنید. با دانلود مجدد کتاب می‌توانید ویرایش جدید آن را مطالعه کنید.
نامزد جایزه کتاب سال
رکوردار پرفروش‌ترین رمان سال
کتابی که نمی‌توانید آن را زمین بگذارید!
اثر دیگری از نویسنده کتاب‌های پرفروش «من پیش از تو» و «ماه عسل در پاریس»
جوجو مویز در کتاب دختری که رهایش کردی به گونه‌ای زیبا و نوآورانه داستان خود را که به صورت موازی در دو زمان متفاوت با بازه زمانی ۱۰۰ ساله روایت می‌کند.
کلمه جنگ همواره با واژه‌ غارتگری در کنار هم بکار گرفته می‌شوند، چنان که می‌توان غارتگری را یکی از پیامدهای گریز ناپذیر جنگ به حساب آورد. و این موضوع در تمام تاریخ به دفعات تکرار شده است. لیکن می‌توان گفت که جنگ جهانی دوم از نظر گستردگی و شدت در این مورد بی‌مانند بوده است. غارتگری علمی، مالی، هنری و… که با گذشته سال‌های متمادی همچنان پیامدهای آن گریبان‌گیر کشور آلمان به عنوان آغاز کننده جنگ است.
جوجو مویز، موضوع اصلی داستان خود را اشغال‌ فرانسه توسط نازی‌ها و غارت اشیاء هنری فرانسه توسط آنها قرار داده است.
کتاب دختری که رهایش کردی داستانی درباره دو زن با ویژگی‌های مشابه است که یکی از آنها به نام سوفی در زمان اشغال فرانسه مجبور است تا از خانواده‌اش در نبود شوهر در مقابل نازی‌ها محافظت نماید و دیگری به نام لیو که در لندن زندگی می‌کند. شوهر لیو قبل از فوت به وی یک تابلو نقاشی هدیه می‌دهد که نمایی از یک زن است و مربوط به یک قرن قبل و در جریان جنگ از فرانسه به انگلستان منتقل شده است. این دو داستان با این تابلو در هم می‌آمیزد.

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: ناشرمولف - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.99 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۴۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب دختری که رهایش کردی در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالیترین‌کتابی که خوندم👌👌👌
در 2 روز پیش توسط sam...355
قشنگه، خصوصا قسمتهای اولش عالیه
در 2 روز پیش توسط غ مبین
به نظر من کتاب جالبی نبود چون کتاب با وضعیت جنگ جهانی و اتفاقات اون زمان به خوبی شروع میشه و وسط کتاب رها میشه و میرسه به زندگی دختری که کاملا داستان را پر از انرژی منفی و کسل کننده میکنه
در 3 روز پیش توسط sah...ghi
این کتتب عالیه. زنان قوی که با تمام وجود در مقابل مشکلات ایستادگی کردند. شخصیت سوفی بی نظیر بود.
در 3 روز پیش توسط marya m
کتاب فوق العاده ای بود. هنوز هم دلتنگ شخصیت سوفی میشم.
در 3 روز پیش توسط ترانه کیانی