کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه نوین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دیوانگان ثروت‌ساز - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

کتاب «دیوانگان ثروت‎ساز» اصول زندگی در دوران جدید است. دورانی که در آن از عصر انبوه‎سازی صنعتی خبری نیست و وعده‎ای داده نشده که برای اشخاص، امنیت شغلی و به تبع آن امنیت زندگی فراهم آورد. به نوعی بازگشته‎ایم به یک قرن قبل که در آن نه چندان از استخدام‎های انبوه و جامعه‎ی حقوق‎بگیر خبری بود و نه از کار بدون ریسک با حقوق سرِ ماه. مسوولیت زندگی به معنای واقعی و عیان بر دوش خودمان قرار گرفته و این ماییم که باید گلیم‎ زندگی‎مان را از آب بیرون بکشیم. باید نه مثل پدران که مثل پدربزرگان‎مان و اِی‌بسا پدران پدربزرگان‎مان زندگی کنیم که در آن هر فرد، خودش یک کارفرما و کارآفرین بود و امنیت زندگی خود و خانواده‎اش را بر عهده داشت. تکنولوژی، بار دیگر ما را به همان عصر کشانده و از حباب عصر صنعتی فاصله‎مان داده. در این میان تنها کسانی موفق خواهند بود که فنون زندگی در عصر جدید را بدانند و به کار ببندند و فکر نکنند که آسمان همیشه این رنگی‎ست. حالا قرار است هر کدام‎مان کارآفرین باشیم و کارآفرینی با تشبیه هنرمندانه‎ی دارن هاردی، شبیه سوارشدن بر قطار وحشت شهربازی‎هاست که در نهان، ریسک شیرینی در خود دارد و اوج و فرودهای‎اش همان ساختن مفهوم حقیقی و قهرمانانه‎ی زندگی برای هر فرد است.

  • دسته بندی: کتاب‌صوتی ، روانشناسی و موفقیت
  • ناشر: انتشارات نگاه نوین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 228.5 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالیست ، بخصوص با صداگذارى عالى و با احساس
در 6 ساعت پیش توسط meh...576
صدای گوینده فوق العاده با متن کتاب و نویسنده همراهه، پر از انرژی. کتاب بسیار سودمند و قابل گوش کردن بارها و بارها.
در 2 روز پیش توسط علی صرافی
کتاب فوق العاده دیگه ای از دارن هاردی که گویندگی هیجان بخش آن لذت شنیدنش رو دوچندان میکنه. سبک کتاب داستان گویی به خصوص داستان های زندگی شخصی نویسنده و گرفتن نتیجه از داستان هاست. این سبک کمک میکنه مطالب در ذهن بیشتر باقی بمانند. برای این که بدانید توانایی کارآفرین شدن را دارید یا نه و یا اگر نا امید هستید و فکر می کنید انسان موفقی در زندگی نمی شوید، این کتاب مناسب شماست.
در 1 ماه پیش توسط حامد فرزانه
صوتی اش چطور ارزانتره
در 1 ماه پیش توسط hos...117
نسخه پی دی اف را بذارین متشکرم
در 2 ماه پیش توسط 1sh...un1