فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

من او را دوست داشتم

نسخه الکترونیک کتاب من او را دوست داشتم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «من او را دوست داشتم» نوشته آنا گاوالدا ( -۱۹۷۰)، رمان‌نویس فرانسوی است.
او یکی از نویسندگانی است که طی چند سال اخیر توانسته به یکی از پرمخاطب‌ترین نویسندگان در ایران و جهان تبدیل شود.
اکثر داستان‌های او رگه‌هایی عاشقانه دارند و در آنها تصاویر پراحساسی از روابط زن و مرد در جوامع امروزی ارائه شده است. تاکید نوشته‌های او بر نیازهای عاطفی و خلاءهای عاطفی انسان معاصر است.
پس از انتشار مجموعه داستان «دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد»، کتاب «من او را دوست داشتم» اولین رمان آنا گاوالدا است.
احساسات و تاثرات انسانی در سطر سطر این کتاب موج می‌زند، پس از خواندن این کتاب بخش‌هایی از آن در شما رسوخ می‌کند و با شما می‌ماند. زبان این رمان، زبانی ساده و شیوا است.
در جای جای این کتاب جملات زیبایی نوشته شده که بعید است از ذهن هیچ خواننده‌ای پاک شود.
برخی از این جملات را با هم می‌خوانیم:
«*چقدر باید بگذرد تا آدمی بوی تن کسی را که دوست داشته از یاد ببرد؟ و چه قدر باید بگذرد تا بتوان دیگر او را دوست نداشت!

*حق اشتباه کردن، ترکیب بسیار کوچکی از واژه‌، بخش کوچکی از یک جمله است. اما چه کسی این حق را به تو خواهد داد؟ چه کسی جز خودت؟»

دانلود کتاب من او را دوست داشتم در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب زیبایی هست از نظر بیان عمق احساسات آسیب دیده فردی که رها شده و خیانت دیده و دید متفاوت نسبت به خیانت و جدایی داره که به نظرم فقط متفاوت بودنش جالبه و الزاما درست نیست، خواننده رو خیلی درگیر موضوعی که مطرح کرده میکند. ولی من با وجود اینکه چنین چیزی رو تجربه نکردم به عنوان یک فردی که از بیرون به روابط زوج ها نگاه میکنم و با وجود توصیفات زیبا و مثالهای منطقی پدرشوهر قهرمان از زمینه های ایجاد بی علاقگی، نمیتوانم به ترک کننده رابطه حق بدم... وقتی افراد متعهد به رابطه ای باشند بیگمان وارد سایر روابط نمیشوند.
در 2 روز پیش توسط آزاده
نمیتونم کتاب و بخونم چیکار باید بکنم ؟!
در 4 روز پیش توسط nar...fzp
جنبه ی سرگرمی داره چیزی به ادم اضافه نمیکنه
در 2 هفته پیش توسط mot...ini
نویسنده قدرت تخیل بالایی داشت، و جملات و احساسات را بسیار زیبا ادا کرده بود و به گونه ای بود که خواننده هم قادر بود که تمام اتفاقات را در مقابل چشمانش ببیند‌ اما در عجبم که چرا پایانش گنگ و مبهم بود !!!
در 3 هفته پیش توسط لیلا شکوری
به نظرم این کتاب آدم و با این سوال درگیر می کنه که واقعا عشق چقدر تعهد میاره چون به نظر می رسید پدری که چندان با عشق ازدواج نکرده بود خودش رو بیشتر از پسرش که مثلا خیلی عاشق بود در برابر خانوادش مسئول می دید
در 1 ماه پیش توسط salehe