فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دگرگونی زندگی با جادوی نظم: هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم

نسخه الکترونیک کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم: هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «دگرگونی زندگی با جادوی نظم» نوشته ماری کندو است.
نویسنده در این کتاب به ساده‌ترین و درعین‌حال مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در بهبود کیفیت زندگی یعنی، نظم، پرداخته است.
او ژاپنی‌ها را به عنوان الگویی برای ایجاد نظم در زندگی مورد مطالعه قرار داده و سعی داشته تا به شیوه‌ای کاربردی روش‌های ایجاد نظم را برای مخاطبان توضیح دهد.
او می‌گوید، مردم جهان بر این باورند که مرتب کردن اتاق و یا خانه‌شان بخت را به روی آنان می‌گشاید. کسانی که از هنر ژاپنی برای ساماندهی زندگی‌شان سود می‌جویند، دیگر هرگز با آشفتگی و بی‌نظمی رو‌به‌رو نمی‌شوند. این شیوه ناب فقط مجموعه‌ای از قواعد نیست، بلکه معجزه‌ای است که با رسیدن به ذهنیتی مناسب با استفاده از روش کن‌ماری زندگی‌تان را دگرگون می‌کند.
در بخش آغازین کتاب «دگرگونی زندگی با جادوی نظم» می‌خوانیم:
«چرا نمی‌توانم، خانه‌ام را مرتب کنم؟
اگر شیوه درست را نیاموزید هرگز نمی‌توانید خانه خود را مرتب کنید.
وقتی به دیگران می‌گویم، حرفه من آموزش نظم به دیگران است، اغلب با نگاه‌های حیرت‌زده روبرو می‌شوم.
بی‌درنگ پس از شنیدن حرف من می‌پرسند: آیا درآمدی هم کسب می‌کنی؟
و در ادامه حرفشان باز می‌پرسند، آیا مردم برای چگونگی منظم بودن به آموزش نیاز دارند؟
درست است، زمانی که مدارس انواع کلاس ها را از آشپزی گرفته تا طریقه پوشیدن کیمونو از یوگا گرفته تا مراقبه ذن برگزار می‌کنند، آموزش چگونگی نظم و ترتیب تا این اندازه سؤال‌برانگیز است.
دست‌کم در ژاپن پندار مردم بر این است که نظم به آموزش نیازی ندارد، بلکه مردم به‌خودی‌خود، نظم و ترتیب در خونشان است و چگونگی آن را می‌دانند.
مهارت‌های آشپزی در خانواده ما از نسلی به نسلی دیگر واگذار می‌شود. مادران شیوه آشپزی را به دخترانشان می‌آموزند، اما به نظر می‌رسد که نظم را کسی به دیگری آموزش نمی‌دهد».

دانلود کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم: هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من این کتاب رو خریداری کردم ولی دانلود نمی شه چیکار کنم
در 2 هفته پیش توسط مریم
سلام من چند وقت بود برای اهدا کردن وسایل اضافه و خلوت کردن تلاش میکردم. ولی بازم وسیله اضافه داشتم. مورد مفیدی که از این کتاب یاد گرفتم این بود که موضوعی کار کنم. یک روز همه ی لباس هایی که گوشه کنار هست رو بریزم وسط و کنار هم راجع بهشون تصمیم بگیرم. یک روز همه ی کتاب ها و ... . وفقتی کنار هم بهشون نگاه کنیم، بازم کلی اهدایی توشون هست. کتاب مفیدیه. خوندنش رو توصیه می کنم.
در 2 ماه پیش توسط ate...uri
کتاب خیلی خوبی بود.هدیه ی این کتاب به شما زندگی منظم تر و ذهنی آرامتر هستش. پیشنهاد می کنم حتماً بخونید مخصوصن کسایی که چند وقت یه بار برای برقراری نظم کلی وقت می ذارند و به نتیجه کوتاه مدت می رسند و میخوان یک بار برای همیشه نظم رو یاد بگیرند.
در 3 ماه پیش توسط مهسا راد
عالی بود احساس می کنم بیشتر از همیشه به خواندن این کتاب نیاز دارم
در 5 ماه پیش توسط fat...i91
خیلی کتاب خوبیه. من خیلی از راهکارهاشو استفاده کردم و واقعا راضی بودم.
در 6 ماه پیش توسط g.z...eri