فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نخبه‌سازان و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سیستم‌سازی: راهکاری ساده برای صرف انرژی کمتر، درآمد بیشتر و زندگی بهتر

نسخه الکترونیک کتاب سیستم‌سازی: راهکاری ساده برای صرف انرژی کمتر، درآمد بیشتر و زندگی بهتر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «سیستم‌سازی» نوشته سم کارپنتر است.
این کتاب با تمرکز بر کسب و کار، روش‌های سیستم سازی موفق را تبیین کرده است. او در این کتاب به افراد خلاق در سراسر جهان آموزش می‌دهد، چگونه کسب و کاری قدرتمند و موفق برای خود بسازند.
اغلب ما در مواجهه با کلمه «سیستم» حالت تدافعی به خود می‌گیریم و تمالی برای درک و استفاده صحیح از آن نشان نمی‌دهیم، زیرا سیستم را یک مقوله اختصاصی و پیچیده می‌دانیمو اما وقت آن رسیده که با شناخت سیستم‌های پیرامونمان در خانه، محل کار و به طور کلی در جهان هستی، تمرکز و نیروی بیشتری برای به سرانجام رساندن کارها داشته باشیم. بینش جدیدی که به ما کمک می‌کند تا بهتر تصمیم بگیریم، کمتر مرتکب اشتباه شویم، کمتر کار کنیم و پول بیشتری به دست بیاوریم.
در بخشی از مقدمه کتاب «سیستم‌سازی» می‌خوانیم:
«سیستم‌سازی» یک کتاب متفاوت است. زیرا شعار نمی‌دهد و در ناکجاآباد رهایتان نمی‌کند. نویسنده کتاب که در حال حاضر صاحب یکی از آکادمی‌های معتبر جهان در زمینه آموزش سیستم‌سازی است، ر قالب بیان تجربیاتی که باعث رهایی او از باتلاق مشکلاتش شده، می‌کوشد تاا با زبان ساده و قابل فهم راهکارهای جدیدی به شما نشان دهد که با عمل کردن به آن‌ها می‌توانید سیستم‌های زندگی و جهان پیرامونتان را بهتر بشناسید و تسلط بیشتری روی آن‌ها داشته باشید تا به هرآنچه که می‌خواهید برسید».

  • دسته بندی: مدیریت
  • ناشر: انتشارات نخبه‌سازان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.65 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سیستم‌سازی: راهکاری ساده برای صرف انرژی کمتر، درآمد بیشتر و زندگی بهتر در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب بسیار ضعیف و غیر کاربردی است تا انتهای کتاب نویسنده در حال خاطره تعریف کردن از شرکت خودشه و میگه که ما مشکلات رو حل کردیم اما نمیگه چجوری . هی میگی الان داستانش تموم میشه و چند تا نکته کاربردی میگه اما متاسفانه غیر از دو یا سه نکته پیش پا افتاده چیزی نداره
در 2 ماه پیش توسط مجید سرخابی
کتاب خوبیست ممنون
در 7 ماه پیش توسط مرد زندگی
نگارش کتاب واقعا ضعیف هست و فقط مسائل پیش پا افتاده را تکرار و از روی مسائل اصلی رد میشود! به صورتی که نه نتها شما را مشتاق نمیکند بلکه حوصله یتان را هم سر میبرد
در 1 سال پیش توسط ins...011
/// ◄فیدیبو:باسلام قیمت درنظر گرفته شده، علاوه بر حق ناشران نویسنده یا مترجه شامل هزینه های مختلف تولید و عرضه کتاب ها بر بستری مناسب و با کیفیت جهانی است. هدف این است که کتاب ها با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار گیرد. بامهر /// خیلی گرونه.
در 1 سال پیش توسط sha...200
لطفا این کتاب رو جزو تخفیف قرار بدین،ممنونممممممممم
در 1 سال پیش توسط beh....en