کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نخبه‌سازان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سیستم‌سازی: راهکاری ساده برای صرف انرژی کمتر، درآمد بیشتر و زندگی بهتر

نسخه الکترونیک کتاب سیستم‌سازی: راهکاری ساده برای صرف انرژی کمتر، درآمد بیشتر و زندگی بهتر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :


کتاب «سیستم‌سازی» نوشته سم کارپنتر است.
این کتاب با تمرکز بر کسب و کار، روش‌های سیستم سازی موفق را تبیین کرده است. او در این کتاب به افراد خلاق در سراسر جهان آموزش می‌دهد، چگونه کسب و کاری قدرتمند و موفق برای خود بسازند.
اغلب ما در مواجهه با کلمه «سیستم» حالت تدافعی به خود می‌گیریم و تمالی برای درک و استفاده صحیح از آن نشان نمی‌دهیم، زیرا سیستم را یک مقوله اختصاصی و پیچیده می‌دانیمو اما وقت آن رسیده که با شناخت سیستم‌های پیرامونمان در خانه، محل کار و به طور کلی در جهان هستی، تمرکز و نیروی بیشتری برای به سرانجام رساندن کارها داشته باشیم. بینش جدیدی که به ما کمک می‌کند تا بهتر تصمیم بگیریم، کمتر مرتکب اشتباه شویم، کمتر کار کنیم و پول بیشتری به دست بیاوریم.
در بخشی از مقدمه کتاب «سیستم‌سازی» می‌خوانیم:
«سیستم‌سازی» یک کتاب متفاوت است. زیرا شعار نمی‌دهد و در ناکجاآباد رهایتان نمی‌کند. نویسنده کتاب که در حال حاضر صاحب یکی از آکادمی‌های معتبر جهان در زمینه آموزش سیستم‌سازی است، ر قالب بیان تجربیاتی که باعث رهایی او از باتلاق مشکلاتش شده، می‌کوشد تاا با زبان ساده و قابل فهم راهکارهای جدیدی به شما نشان دهد که با عمل کردن به آن‌ها می‌توانید سیستم‌های زندگی و جهان پیرامونتان را بهتر بشناسید و تسلط بیشتری روی آن‌ها داشته باشید تا به هرآنچه که می‌خواهید برسید».

  • دسته بندی: مدیریت
  • ناشر: انتشارات نخبه‌سازان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.65 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سیستم‌سازی: راهکاری ساده برای صرف انرژی کمتر، درآمد بیشتر و زندگی بهتر در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

تا آخر کتاب رو با دقت خوندم. نظر آقای مجید سرخابی رو کاملا قبول دارم. نهایتا ۱۰ صفحش قابل استفادس و بسیاری از مطالب رو چند بار به شکلهای مختلف تکرار کرده و سراغ راهکارها نرفته اصلا!
در 4 هفته پیش توسط sab...n20
قیمت کتاب خیلی زیاده من منتظر میمونم تا ارزون شه
در 4 هفته پیش توسط هادی اثاری
قیمتش گرونه. باید یخورده ارزونتر باشه تا بیرزه به خرید....
در 2 ماه پیش توسط arj....mm
من اتفاقا بسیار زیاد ازین کتاب خوشم آمد. به جرات میتونم بگم بهترین کتابی بود که توی عمرم خوندم و دریچه ای را به سوی موفقیتهام باز کرد. مطالب این کتاب روی تک تک کارهای ما اثر داره و اگر انجام بدیم چنان موجی از موفقیت به سمت آدم سرازیر میشه که قابل وصف نیست.
در 5 ماه پیش توسط ali...i80
این کتاب بسیار ضعیف و غیر کاربردی است تا انتهای کتاب نویسنده در حال خاطره تعریف کردن از شرکت خودشه و میگه که ما مشکلات رو حل کردیم اما نمیگه چجوری . هی میگی الان داستانش تموم میشه و چند تا نکته کاربردی میگه اما متاسفانه غیر از دو یا سه نکته پیش پا افتاده چیزی نداره
در 8 ماه پیش توسط مجید سرخابی