کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سوگ در نوجوانان : کمک به نوجوانان برای سازگاری با سوگ

نسخه الکترونیک کتاب سوگ در نوجوانان : کمک به نوجوانان برای سازگاری با سوگ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مرگ پدیده‌ای جهان‌شمول است که همگان با آن مواجه ‌می‌شوند. به‌دنبال فقدان عزیزان همیشه واکنش‌هایی در افراد ایجاد می‌شود که به‌صورت طبیعی باعث سازگاری فرد با مسئله‌ی فقدان می‌شود. ولی گاهی برای برخی گروه‌های سنی و در برخی وضعیت‌ها پرداختن به مسئله‌ی فقدان با دشواری‌هایی همراه است و فرایند سوگ دچار پیچیدگی‌هایی می‌شود. در این اوضاع فرد سوگوار نیازمند کمک‌هایی است. در این کتاب، نویسنده جنبه‌های مختلف سوگ را در نوجوانان مورد بحث قرار داده و شیوه‌های کمک به نوجوانان را در این زمینه معرفی کرده است. کتاب حاضر یکی از جامع‌ترین و کاربردی‌ترین کتب نوشته شده در این زمینه است که به‌خوبی مسئله‌ی سوگ در نوجوانان را مورد بحث قرار داده است.

دانلود کتاب سوگ در نوجوانان : کمک به نوجوانان برای سازگاری با سوگ در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران