فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

امریکا و فاجعه جهانی

نسخه الکترونیک کتاب امریکا و فاجعه جهانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

می‌گویند: «ما در عصر اطّلاعات زندگی می‌کنیم» و آن‌گاه این روایت را به نظریه‌پردازی درباره انقلاب اطّلاعات ربط می‌دهند.
به‌طور کلّی باید گفت: پدیده «اطّلاعات و ارتباطات» یا دارای حقیقت هستند و یا این‌که کاملاً اسطوره‌ای‌اند. سؤالی که در این‌جا مطرح می‌شود این است که اگر موضوع انقلاب ارتباطاتی دارای حقیقت است، در این صورت چگونه می‌توان اطّلاعات مفید را از اطّلاعات مضرّ باز تفکیک کرده و تشخیص داد؟! ریشه و دلیل این سؤال روشن است؛ هضم این همه اطّلاعات انبوه و متراکم، قاعدتا برای یک فرد غیرممکن است.
امّا اگراین قبیل گفتمانها فقط اسطوره بوده و صرفا گفتار است، به‌راستی چگونه می‌توانیم خود را از هجوم تبلیغاتِ گسترده‌ای که به‌صورت «اطّلاعات» ارائه می‌شود، مصون نگاه داریم؟!

دانلود کتاب امریکا و فاجعه جهانی در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران