فیدیبو نماینده قانونی نشر ری‌را و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شیر سیاه: روایتی طنزآلود از بحران هویت که این روزها ممکن است برای هر زن در آستانه‌ی مادر شدن رخ دهد

نسخه الکترونیک کتاب شیر سیاه: روایتی طنزآلود از بحران هویت که این روزها ممکن است برای هر زن در آستانه‌ی مادر شدن رخ دهد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

*** ۲۵ درصد تخفیف *** ۲۵ تخفیف ***
چرا همیشه فکر می‌کردم که یک مادر به محض در آغوش کشیدن طفل تازه به دنیا آمده‌اش به سمت شادی و شادمانی خیز بر می‌دارد؟ چرا هیچکس نگفت که به هنکام خیز برداشتن و شادی و شادمانی، ممکن است سرم به سقف بخورد و تا مدت‌ها گیج و منگ باشم؟ چرا هیچکس نگفت که گذر از دالان بهشت به این راحتی نیست؟ چرا هیچ‌کس نگفت که برای مادر شدن با پیله‌های سفت و سخت را پاره کرد و با دو بال فرشته پرواز کرد؟
چرا فکر می‌کردم که امروز می‌توانم طفلی را به دنیا بیاورم و فردا هم چون گذشته، به زندگیم ادامه دهم، بدون اینکه در افکار و رفتار و عقاید و باورها دو روش زندگیم تغییری بدهم؟
.
این کتاب با نام «بعد از عشق» و توسط ارسلان فصیحی نیز ترجمه شده است.

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: نشر ری‌را - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.57 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۰۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شیر سیاه: روایتی طنزآلود از بحران هویت که این روزها ممکن است برای هر زن در آستانه‌ی مادر شدن رخ دهد در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ترجمه اش چطوره دوستان؟
در 2 روز پیش توسط mn
الیف شافاک دست میذاره رو مسائلی که در عمق وجودم همیشه برام سوال بوده ! از کتاباش تاثیر میگیرم و لذت میبرم! شاید برگ برگ این کتاب پر نباشه از نکته های شیرین و مفید ولی قطعا صفحاتی داره که پر از دغدغه ها ودرد دلهای مشترکه. (که به خصوص یک زن خاورمیانه ای داره) و البته مستقیم ترین مخاطب این کتاب زنایی هستند که در عین حال که به حکم غریزه عاشق مادر شدنند ولی نمیتونند حتی لحظه ای خودشون رو محدود به یک چاردیواری و مشغول کارهای معمولی تصور کنند و برای خودشون اهداف خیلی بزرگی دارند .
در 1 هفته پیش توسط وِی
بنظرم اصلا نویسنده ی خوبی نیست فقط یه کتاب خوب داره که ملت عشقه اونم بخاطر وجود چهل قانون عشق و حرف های شمس تبریزی هست
در 1 هفته پیش توسط مينا ربيعي
کتاب بسیار خوبیه. نه تنها برای مادران جوان که فکر می کنم خوندنش برای همه خانم ها خیلی خوبه چون همیشه تو جدال برقراری هماهنگی بین مادری و شاغل بودن ، مستقل بودن و وابسته بودن هستن.
در 1 هفته پیش توسط ara...h.f
فیدیبو؟؟ چرا دیگه کتاب رایگان هدیه نمیدی بهمون؟؟ من هر روز سر میزنم وقتی چیزی نیست ناراحت میشم .. کاش بذاری دوباره برامون .ماچ به کله ات !!!
در 1 هفته پیش توسط z.m...i69