فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ادبیات پایداری در شعر مشروطه: با تکیه براشعار: عارف قزوینی، فرخی یزدی، میرزاده عشقی، ملک الشعرای بها

نسخه الکترونیک کتاب ادبیات پایداری در شعر مشروطه: با تکیه براشعار: عارف قزوینی، فرخی یزدی، میرزاده عشقی، ملک الشعرای بها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

ادبیات پایداری معمولا به آثاری اطلاق می‌شود که تحت تاثیر شرایطی چون اختناق واستبداد داخلی، نبود آزادی‌های فردی و اجتماعی، قانون‌ گریزی وقانون ستیزی با پایگاه‌های قدرت وسرمایه‌های ملی وفردی و... شکل می‌گیرند. ادبیات پایداری، بیان‌کننده‌ی ستم ستمگران درتمامی دوره‌های تاریخی است.
این نوع ادبیات به انسان‌ها آگاهی، مقاومت، ایثار و درنهایت ایستادگی و انقلاب را می‌آموزد. دوره‌ی مشروطه را می‌توان یکی از دوره‌های ادبیات پایداری و مبارزه علیه استبداد و استعمار به شمار آورد که انسان‌های بی‌گناه و آزاده‌ی بسیاری در مبارزه با بیگانگان و مقاومت در برابر ستم و دست‌درازی ستمگران داخلی جان خود را باختند. ادبیات پایداری پیوسته در آثار شاعران و نویسندگان سنتی و نو پرداز در مبارزه با حاکمان جور انعکاس داشته است و در هر زمان که مردم دچار استبداد شاهان و حملاتی از جانب اقوام دیگر می‌شدند. ادب این سرزمین جنبه‌ی مقاومت به خود گرفته است.

دانلود کتاب ادبیات پایداری در شعر مشروطه: با تکیه براشعار: عارف قزوینی، فرخی یزدی، میرزاده عشقی، ملک الشعرای بها در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران