کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر بان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

وزن چیزها: فلسفه و زندگی خوب

نسخه الکترونیک کتاب وزن چیزها: فلسفه و زندگی خوب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

هیچ‌چیز تا ابد برجای نمی‌ماند. پروژه‌ای که سراسر سال را روی آن کار کرده‌اید مثل برق تکمیل و فراموش می‌شود. روزی خواهید رفت، همراه با فرزندان و فرزندان فرزندان‌تان. حتا یک کتاب، یک اثر هنری بزرگ، یا یک نظریه‌ی مهم پقی می‌کند و در تاریکی محو می‌شود.
آیا می‌توان بر این گذرابودن غلبه کرد؟ ما به این قلمروِ شدن پرچ شده‌ایم؛ ما نمی‌توانیم زندگی خود را به قلمرو والای تغییرناپذیری منتقل کنیم. اما افلاتون راه‌هایی برای رسیدن به سمت‌وسوی ماندگاری نشان می‌دهد. یکی از این راه‌ها انجام این کار در ساحت فکر است. اگر درباره‌ی ماهیت خودِ زیبایی (خوبی، عدالت، یا هرچیز دیگری از این قبیل) به تأمل بپردازید و سعی کنید بفهمید واقعا چیست، در این صورت وارد عرصه‌ی اندیشیدن درباره‌ی چیزهای ماندگار شده‌اید که در قلمرو فرم‌ها به‌سر می‌برند. البته خودتان ماندگار نمی‌شوید، اما به‌نوعی فرجه‌ی فکری از چنگ تغییر بلاوقفه می‌رسید. هم‌چنین می‌توانید سعی کنید خود را در مسیری بیندازید که با فرم عدالت سازگار باشد، و یا هنری سازگار با فرم زیبایی خلق کنید. خودمان ماندگار نمی‌شویم، اما این رضایت‌خاطر را پیدا می‌کنیم که آینه‌هایی خلق کرده‌ایم که قلمرو ماندگار در آن‌ها بازتاب می‌یابد.
آیا غلبه بر گذرابودن به هر شکل، شیوه، یا صورتی، به‌واقع امری حیاتی است؟ در ادامه‌ی مطالب کتاب، دوباره به موضوع ماندگاری بازمی‌گردم و به بعضی پاسخ‌ها می‌پردازم. نمی‌توانیم بدون پرداختن به پرسش‌های بنیادی‌تر، این کار را آغاز کنیم.

دانلود کتاب وزن چیزها: فلسفه و زندگی خوب در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من پول کتاب رو پرداخت کردم ولی الان ۲ ساعته دارم سایت رو زیر و رو میکنم و نمیتونم هیچ جا پیداش کنم و بخونم. لطفن بفرمایید چه باید کرد و چرا پول و وقت افراد براتون مهم نیست؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن ایمیل رسید پرداخت رو هم دریافت کردم ولی اونجا هم لینک دانلود وجوئ نداشت. فقط بلدید پول بگیرید!!!!!!
در 2 هفته پیش توسط m.y...smn
چرا طرح رایگان رو متوقف کردید؟
در 6 ماه پیش توسط پویان فطرس