کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نون و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زنی در کابین ۱۰

نسخه الکترونیک کتاب زنی در کابین ۱۰ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

پرفروش‌ترین کتاب «نیویورک تایمز» و «یو.اس.ای.تودی»
برگزیده لیست تابستانه آمازون
پیشنهاد شده توسط اوپرا وینفری

این کتاب که یادآور آثار آگاتا کریستی است، سفر تفریحی یک خبرنگار زن به نام لو بلک لاک را روایت می‌کند. او قرار است با یک کشتی لوکس سفر تفریحی یک هفته‌ای داشته باشد، اما این کشتی تنها چند کابین دارد که هر کدام آبستن حوادثی بسیار شگفت‌انگیز و گاه غیرقابل باور است...
در قسمتی از کتاب میخوانییم:
سر جایم خشکم زده بود و بدن گرم دلایلا که نفس‌نفس می‌زد را در بغل گرفته بودم و سعی می‌کردم بشنوم.
هیچ.
و بعد یکهو خیالم راحت شد. حتماً دِلایلا زیر تختم قایم شده بود و وقتی به خانه آمدم در اتاق را به رویش بسته بودم. یادم نمی‌آمد که در را بسته باشم، اما ممکن بود وقتی به خانه آمده بودم ناخودآگاه این کار را کرده باشم. راستش چیز زیادی از ایستگاه مترو به بعد یادم نمی‌آمد. در راه خانه که بودم سردردم شروع شده بود و حالا که از وحشتم کم می‌شد، احساس می‌کردم از پایین جمجمه‌ام از سر گرفته می‌شود. واقعاً نباید وسط هفته نوشیدنی می‌خوردم. وقتی بیست سالم بود این کار ایرادی نداشت، اما دیگر مثل قبل نمی‌توانستم از پس خماری بربیایم.
دلایلا در بغلم ناراحت بود، تکان می‌خورد و پنجه‌هایش را در بازوهایم فرو می‌کرد، رهایش کردم و رُبدوشامبرم را پوشیدم و کمربندش را به دور خودم محکم کردم. بعد او را برداشتم تا به درون آشپزخانه پرتابش کنم.
اما وقتی در اتاق را باز کردم، مردی آنجا ایستاده بود.
تلاش برای به یاد آوردن ظاهرش بی‌فایده بود، زیرا حدود بیست‌وپنج بار با پلیس درباره‌اش صحبت کردم و نتیجه‌ای نداشت. مدام می‌پرسیدند: «حتی یه خرده از پوست مچ دستش رو هم ندیدی؟» نه، نه و نه. سوئیشرت گشادی پوشیده بود و دستمالی دور بینی و دهانش بسته بود و همه‌چیز در سایه قرار داشت. به‌جز دستانش.
دستکش لاستیکی پوشیده بود. همین بود که به‌شدت مرا ترساند. دستکش‌ها داد می‌زدند: «کارم رو بلدم.»، یعنی «آماده اومده‌ م.»، یعنی «دنبال چیزی به‌جز پولتم.»
لحظه‌ای طولانی همان‌طور روبه‌روی هم ایستادیم درحالی‌که چشم‌های براقش در چشم‌هایم قفل شده بود.


  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: نشر نون - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.1 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۵۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب زنی در کابین ۱۰ در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من دو کتاب "زنی در کابین ۱۰" و "در یک جنگل تاریک تاریک" رو از این نویسنده خوندم. به نظرم نقطه ضعف داستانهاش این هست که افراد به راحتی از یک موقعیت خطرناک و حتی از دست پلیس فرار میکنن. جالب نیست به نظرم
در 7 روز پیش توسط الهام
محشره، پر از هیجان ، ترجمه عالی
در 4 هفته پیش توسط شکفته
در کل کتاب خوبی بود و از داستان هم نسبتا راضی بودم ولی به نظرم باز هم قابل قیاس با آگاتا کریستی نبود. ترجمه هم راضی کننده نبود.
در 1 ماه پیش توسط Sahel Haidary
فوق العاااااده بووود ... فوق العاددههه بووود من خیلی دوسش داشتم ... پر استرس ترین کتابی بود که تا حالا خونده بودم دیگه اخراش داشتم راه میرفتم میخوندمش ... کتابیه که اصلا نمیشه رهاش کرد . داستان عجیب و غریب جنایی ترسناااک و پراسترس حتما بخونیدش (ممکنه یکم جو داده باشم ولی خیلی خوبه بخونیدش :)
در 2 ماه پیش توسط salehe
به نظرم کتاب خوبی بود . ولی بعضی قسمتهاش ادم قاطی میکرد که این طرف کیه ، چیکاره بود، که البته مهم هم نبودن و در روند داستان تغییری ایجاد نمیکردن فقط شاید شما رو به افراد بیشتری مضنون میکرد . پایان خوب و قابل قبولی داشت . احساسات افراد و مکان ها رو عالی ترسیم کرده بود که واقعا احساس میکردی خودت به جای شخصیت داستان هستی . ارزش حداقل یک بار خوندن رو داره .
در 2 ماه پیش توسط فاطمه فرازیان