فیدیبو نماینده قانونی نشر ماهی و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

صبحانه در تیفانی

نسخه الکترونیک کتاب صبحانه در تیفانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

و این کار را هم کردم، گرچه اصلاً دلم نمی‌خواست. اما راستش شجاعت آن را نداشتم که نامه را سربه‌نیست کنم یا اراده‌ی این را که اگر هالی با ترس و لرز پرسید آیا ــ خیلی اتفاقی ــ خبری از ژوزه دارم یا نه، نامه را در جیبم نگه دارم و به او ندهم. این اتفاق صبح دو روز بعد افتاد. من کنار تختش در اتاقی که بوی گندِ ید و لگن دستشویی می‌داد نشسته بودم ــ اتاق بیمارستان. از شب بازداشتش آن‌جا بود. وقتی آرام وارد اتاق شدم و با یک باکس سیگار پیکایون و یک حلقه گل بنفشه‌ی نوبر پاییز پاورچین به طرفش رفتم، من را دید: «عزیزم، بچه‌ام افتاد.» به نظر دوازده ساله می‌آمد: موی وانیلی رنگ‌پریده‌اش را پشت سرش بسته بود و چشم‌هایش، استثنائا بدون عینک دودی، مثل آب باران شفاف بودند. آدم نمی‌توانست باور کند آن‌قدر مریض است...

  • دسته بندی: ادبیات آمریکا
  • ناشر: نشر ماهی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.81 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۴۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صبحانه در تیفانی در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مزخرف تنها واژه ای که میتونم واسه این کتاب بگم
در 2 هفته پیش توسط مرضیه???❤?????????? معینی
چقدر با فیلمش فرق داشت!!
در 2 ماه پیش توسط افسانه ن.
نظر خودِ مترجم: صبحانه در تیفانی ماجرای دختر جوانی است در نیویورک که زندگی‌اش را در کافه‌ها و بارها و رستوران‌ها و با مردها می‌گذراند و به نظر می‌رسد نه شغلی دارد و نه خانواده‌ای. ترومن کاپوتی رمان کوتاه صبحانه در تیفانی را در سال ۱۹۵۸ منتشر کرد. هالی گولایتلی، شخصیت اصلی رمان، مشهورترین شخصیتی شد که کاپوتی خلق کرده و همچنین یکی از مشهورترین شخصیت‌های تاریخ ادبیات امریکا. نثر کاپوتی در این رمان را هم می‌توان اوج پختگی نثر او دانست، تا جایی که همین کتاب باعث شد نورمن میلر، نویسنده همدوره کاپوتی، او را «کامل‌ترین نویسنده‌ی نسل من» بنامد. بلیک ادواردز، کارگردان امریکایی، فیلمی از روی این رمان ساخت که با آن‌که مثل یبش‌تر اقتباس‌های سینمایی از رمان ضعیف‌تر است، باعث شهرت بیش از پیش رمان شد. نقش هالی گولایتلی در این فیلم را ادری هپبورن بازی می‌کرد که آن شخصیت هم یکی از به‌یادماندنی‌ترین شخصیت‌های سینمایی تاریخ است.
در 2 ماه پیش توسط نفیسه علوی
من‌دوستش داشتم.‌کتاب خوبی بود .‌ترجمه روانی هم داشت
در 2 ماه پیش توسط کیانا کیا
ترجمه‌ی کتتب واقعا عالی و روانه‌. البته توقع دیگری هم از آقای دارالشفایی نیست :)
در 2 ماه پیش توسط مهسا