فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

رویکرد تفکر سیستمی به برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک

نسخه الکترونیک کتاب رویکرد تفکر سیستمی به برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «رویکرد تفکر سیستمی به برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک» نوشته استیون هینز ( -۱۹۴۵)، نویسنده آمریکایی است.
هینز را اندیشمندی می‌دانند که به مدت سی سال روی تفکر سیستمی به صورت عملی کار کرده است. وی که بیش از سی سال مدیریت برنامه‌ریزی و تغییر را در سازمان‌های بخش عمومی و خصوصی در سطوح ملی و بین‌المللی به‌عهده داشته، در طول دوران تجارب ارزشمند خود، سازمان‌ها را در چارچوبی سیستمی تجزیه‌وتحلیل کرده است. او برنامه را هنگامی مؤثر و نتیجه‌بخش می‌داند که با پشتیبانی مدیران سازمان و مشارکت تمامی اعضای آن به مرحله اجرا درآید، و در طول مسیر اجرا با در نظرگرفتن تغییرات و تحولات محیطی، بازنگری و اصلاح شود و در پایان کار به اهداف خود دست یابد.
مؤلف در این کتاب برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک را در رابطه‌ای تعاملی با یکدیگر و در قالبی کل‌نگر، از آغاز تا محصول نهایی مورد توجه قرار داده و گام‌به‌گام این فرایند طولانی را به تفصیل بیان کرده است.
در بخشی از کتاب «رویکرد تفکر سیستمی به برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک» می‌خوانیم:
« جهان با خروج از قرن بیستم و ورود به هزاره سوم، بیش از هر زمان دیگری با تغییرات چندوجهی، پیچیده و ناگهانی روبه‌رو است. این تغییرات با سرعت بسیاری به وقوع می‌پیوندد، زندگی ما را دگرگون می‌كنند و بر شغل ما تأثیر می‌گذارند. هم‌چنین محل كار، ارتباطات، نظام‌های حاكمیتی، محیط طبیعی و... را تغییر می‌دهند. در چنین شرایطی، مدیریتی سیستمی مورد نیاز است تا با مطالعه نقاط قوت و ضعف و پیگیری پیوسته، تحولات و تغییرات داخلی، منطقه‌ای و جهانی در عرصه‌های مختلف، از توانایی‌ها به بهترین شیوه ممكن بهره‌برداری كرده و توانمندی‌های بالقوه را به محصولات مورد نیاز جامعه تبدیل كند.
نگارنده در كتاب حاضر برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیك را در رابطه‌ای تعاملی با یكدیگر و در قالبی كلی‌نگر از آغاز تا محصول نهایی مورد توجه قرار داده و گام به گام این فرایند را بیان می‌كند. وی به موضوعاتی چون تاثیر تغییرات جهانی بر سازمان‌ها، برنامه‌ریزی سازمانی، ارزیابی وضعیت موجود، بازنگری سالانه برنامه‌ریزی، و كاربردهای مدیریت استراتژیك می‌پردازد.»

  • دسته بندی: مدیریت
  • ناشر: نشر نی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.62 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۳۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب رویکرد تفکر سیستمی به برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

با توجه به نمونه به نظر کتابی مفهومی است تا کاربردی اگر کسی کتاب رو خونده ممنون میشم نظرش رو بگه
در 6 ماه پیش توسط علی مظلومی
کتاب خوبیست ممنون
در 8 ماه پیش توسط مرد زندگی