فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دروغ‌گویی روی مبل

نسخه الکترونیک کتاب دروغ‌گویی روی مبل به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

جاستین به ندرت از لورا حرف زده بود، ولی هر وقت حرف زده بود، او همیشه فقط «دوست جَووُن من» بود. این برای ارنست اذیت‌کننده بود. ولی چیزی نگفت و ساکت ماند.
«می‌دونی، من او رو زیاد می‌بینم، شاید کمی برای تو کوچک جلوه‌ش دادم. نمی‌دونم چرا باهات درمیون نذاشتم. ولی تقریباً هر روز می‌بینمش، برای ناهار یا پیاده‌روی و یا به خونه‌ش می‌رم برای یک رابطه‌ی همین‌جوری. تو خونه با او خیلی احساس نزدیکی می‌کردم. و بعد دیروز لورا با بی‌اعتنایی گفت: "جاستین وقتشه بیای و با من زندگی کنی."
جاستین درحالی‌که موهای سبیلش را که بینی‌اش را قلقلک می‌داد صاف کرد، ادامه داد: «و می‌دونی، فکر کردم حق با اونه، وقتش رسیده.»
لورا به او می‌گوید که همسرش را ترک کند و او همسرش را ترک می‌کند. برای یک لحظه ارنست به مقاله‌ای که یک ‌بار خوانده بود فکر کرد. مقاله در مورد رفتار جفت‌گیری ماهی‌های صخره‌ی مرجانی بود. ظاهراً بیولوژیست‌های دریایی می‌توانستند به راحتی ماهی نر و ماده‌ی غالب را شناسایی کنند: آن‌ها ماهی ماده را می‌بینند که شنا می‌کند و مشاهده می‌کنند که او چگونه به طور آشکاری الگوی شنای اغلب ماهی‌های نر را برهم می‌زند ـ تمام نرها به جز نرهای غالب. قدرت جنس ماده‌ی زیبا، ماهی یا انسان، شگفت‌آور است! لورا که تازه از دبیرستان فارغ‌التحصیل شده، به راحتی به جاستین گفت که وقتش رسیده زنش را ترک کند و او اطاعت کرده بود. درحالی‌که او، ارنست لش، یک درمان‌گر با استعداد، در واقع خیلی با استعداد، پنج سال را هدر داده بود و سعی کرده بود تا به‌زور جاستین را مجبور به فسخ ازدواجش کند.

دانلود کتاب دروغ‌گویی روی مبل در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

لطفا کتاب تهوع رو بزارید
در 2 روز پیش توسط sha....89
رمان خیلی خوبی بود، واقعن از خوندنش لذت بردم هرچند پایانش کمی غیرمنتظره بود. ترجمه هم قابل قبول بود و فقط یک نکته ی خنده دار داشت؛ در جایی از داستان نوشته: دندان هایش را با "بیکینگ پودر" می شست! در نسخه انگلیسی "بیکینگ سودا" نوشته شده که همون جوش شیرین خودمونه که خاصیت سفید کننده برای دندان داره و لابد مترجم فکر کرده یه چیز غیرمجازه 😀😁
در 1 هفته پیش توسط افسانه ن.
کتاب عالیه درش شکی نیست ولی ترجمه کتاب به قدری افتضاحه که واقعا یجاهاییشو نفهمیدم امیدوارم درستش کنید
در 2 هفته پیش توسط مرضیه???❤?????????? معینی
دروغگویی روی مبل از اون دسته از کتاب هایی که هر چه به آخرش نزدیکتر میشی داستان جذابتر و گیراتر میشه. در کل داستان قشنگی داره و سرگرم کننده است. دوستانی که بعد این کتاب دنبال یه رمان خوب دیگه میگردید پیشنهاد میکنم رمان سنترال پارک را بخونید.
در 3 هفته پیش توسط مجتبی
با احترام به مترجم ولی واقعا کتاب های آقای یالوم فقط با ترجمه خانم سپیده حبیب جذاب میشه.داستان عالی ولی اشتباهات ترجمه ای داره که از جذابیت اثر کم میکنه.
در 1 ماه پیش توسط min...i35