فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مسئله‌ی اسپینوزا

نسخه الکترونیک کتاب مسئله‌ی اسپینوزا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اسپینوزا برمی‌گردد و با دو غریبه مواجه می‌شود، جوانان خسته‌ای که به نظر می‌رسد از راه درازی آمده‌اند. یکی از آن‌ها دارای قدی بلند با سری بزرگ است که گویا به دلیل سنگینی زیاد نمی‌تواند راست نگهش دارد. لباس‌هایش از کیفیت مناسب برخوردار، ولی کثیف و چروک است. دیگری لباس‌های مندرس و دهاتی به تن داشت و پشت سر همراهش ایستاده بود. او موهای بلند زبر و کرکی، چشمانی تیره، چانه‌ای قوی و بینی بزرگ دارد. او خیلی رسمی ایستاده است. تنها چشم‌هایش مثل قورباغه‌ای ترسیده می‌جنبد.
اسپینوزا با نگرانی سرش را به نشانه‌ی تأیید تکان می‌دهد.
مرد بلندقامت می‌گوید: «من ژاکوب مندوزا هستم. ما باید تو رو می‌دیدیم و با تو حرف می‌زدیم. ایشون پسر عموی منه فرانکو بنیتز که تازه از پرتغال آوردمش. پسرعموم...» ژاکوب دست بر شانه‌ی فرانکو می‌گذارد. «سردرگم و آشفته‌س.»
اسپینوزا جواب داد: «بله، مشکلش چیه؟»
«او دچار یک بحران جدیه.»
«بله و چرا به دنبال من هستین؟»
«به ما گفتن تو کسی هستی که می‌تونی کمک‌مون ‌کنی، شاید تنها کس.»
«کمک؟»
«فرانکو ایمان خودش رو از دست داده. او به همه چیز شک داره. تمام مناسک مذهبی، عبادات، حتی وجود خدا. مدام دچار ترسه. نمی‌خوابه و از خودکشی حرف می‌زنه.»

دانلود کتاب مسئله‌ی اسپینوزا در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

سال گذشته این کتاب به پیشنهاد یکی از دوستان کتاب خوان خواندم ،عالیه ،کتابی است که باید نه تنها خواند بلکه کلمه به کلمه آنرا باید خورد.
در 3 هفته پیش توسط maz...har
من از این نویسنده کتاب مامان و معنای زندگی رو خوندم. خ قشنگه البته کمی تخصصی در حوزه رانکاویه
در 3 هفته پیش توسط هاجر فرهودی
نیاز امروز جامعه وفرهنگ ما.واقعا عالی
در 1 ماه پیش توسط mad...dar
دژخیم عشق از یالوم رو کنار بقیه کتاب هاش قرار بدید،ممنونم
در 1 ماه پیش توسط فائزه اکبریار
یه کتاب عمیق درباره زندگی و عقاید دو نفر در دو بازه زمانی متفاوت,اسپینوزا که فیلسوف یهودی بود و با نظرلتش در مورد تناقضات در دین از جامعه یهود طرد شد,و یکی از دستیاران هیتلر که مشکلات روانی عمیقی داره و قصد داره با استفاده از نظرات اسپینوزا خودشو درمان کنه...هم داستان جذاب و گیراست,هم نکات فلسفی زیبایی داره و هم آموزش روان درمانی فوق العادست.مثل همه ی کتابای یالوم.
در 1 ماه پیش توسط a.m.f