فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مسئله‌ی اسپینوزا

نسخه الکترونیک کتاب مسئله‌ی اسپینوزا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اسپینوزا برمی‌گردد و با دو غریبه مواجه می‌شود، جوانان خسته‌ای که به نظر می‌رسد از راه درازی آمده‌اند. یکی از آن‌ها دارای قدی بلند با سری بزرگ است که گویا به دلیل سنگینی زیاد نمی‌تواند راست نگهش دارد. لباس‌هایش از کیفیت مناسب برخوردار، ولی کثیف و چروک است. دیگری لباس‌های مندرس و دهاتی به تن داشت و پشت سر همراهش ایستاده بود. او موهای بلند زبر و کرکی، چشمانی تیره، چانه‌ای قوی و بینی بزرگ دارد. او خیلی رسمی ایستاده است. تنها چشم‌هایش مثل قورباغه‌ای ترسیده می‌جنبد.
اسپینوزا با نگرانی سرش را به نشانه‌ی تأیید تکان می‌دهد.
مرد بلندقامت می‌گوید: «من ژاکوب مندوزا هستم. ما باید تو رو می‌دیدیم و با تو حرف می‌زدیم. ایشون پسر عموی منه فرانکو بنیتز که تازه از پرتغال آوردمش. پسرعموم...» ژاکوب دست بر شانه‌ی فرانکو می‌گذارد. «سردرگم و آشفته‌س.»
اسپینوزا جواب داد: «بله، مشکلش چیه؟»
«او دچار یک بحران جدیه.»
«بله و چرا به دنبال من هستین؟»
«به ما گفتن تو کسی هستی که می‌تونی کمک‌مون ‌کنی، شاید تنها کس.»
«کمک؟»
«فرانکو ایمان خودش رو از دست داده. او به همه چیز شک داره. تمام مناسک مذهبی، عبادات، حتی وجود خدا. مدام دچار ترسه. نمی‌خوابه و از خودکشی حرف می‌زنه.»

دانلود کتاب مسئله‌ی اسپینوزا در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب بی نظیری هست اما کاش مترجم و ناشر عزیز کمی هم در نوشتن توضیحات بیشتر کوشا بودن مثل درمان شوپنهاور و وقتی نیچه گریست که واقعا توضیحات مترجم کامل هست و احتیاج نیست بابت یه سری اسم و وقایع جستجو صورت بگیره
در 2 هفته پیش توسط نازنین صفی
خواندن کتاب خالی از لطف نیست، حداقل با شخصیت اسپینوزا و روزنبرگ تا حدودی آشنا می شوید. ترجمه روانی نیز دارد.
در 2 هفته پیش توسط یاشا مکی نژاد
یکی از زیباترین کتابهایی که خوندم. البته کتابهای دکتر یالوم حقیقتا زیباست و به طور بسیار جذابی تلفیقی از روان درمانی و داستان سرایی است. در کنار همه اینها اطلاعات عمومی بسیار خوبی به خواننده میده. توصیه میکنم کتاب درمان شوپنهاور و وقتی نیچه گریست و دروغگویی روی مبل رو هم حتما بخوانید.
در 3 هفته پیش توسط سحر ی
سال گذشته این کتاب به پیشنهاد یکی از دوستان کتاب خوان خواندم ،عالیه ،کتابی است که باید نه تنها خواند بلکه کلمه به کلمه آنرا باید خورد.
در 2 ماه پیش توسط maz...har
من از این نویسنده کتاب مامان و معنای زندگی رو خوندم. خ قشنگه البته کمی تخصصی در حوزه رانکاویه
در 2 ماه پیش توسط هاجر فرهودی