کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

میکروبوک: از خوب به عالی - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی میکروبوک: از خوب به عالی - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

کتاب از خوب به عالی حاصل تلاش جمعی از محققان و کارشناسان امور اقتصادی و اجتماعی است. یکی از معدود کتاب‌هایی که با نگاهی تازه و جامع به تحلیل عملکرد واحدهای اقتصادی بزرگ جهان و بالاخص ایالات متحده پرداخته است. بدیهی است که برخی از مطالب و بخش‌ها به نوع نگرش رایج در جامعه ما مغایرت دارد، زیرا همانگونه که می‌دانید، بنا به قلمرو وسیع اقتصاد دولتی، هنوز فضای کافی برای شکوفایی بخش خصوصی کشورمان باز نشده است. اما با توجه به رویکردهای کنونی به سمت اقتصاد خصوصی، به نظر می‌رسد گسترش این سازمان‌ها در آینده‌ای نه چندان دور به وقوع بپیوندد و بی‌شک موفقیت در این زمینه بیش از همه در گرو مدیریت کارآمد است. هر چند که می‌توانیم در تمام عرصه‌های اقتصادی کشورمان اعم از دولتی و خصوصی با بهره گیری از مدیران مستعد و کارآمد، گام‌های بلندی در جهت رسیدن به تعالی برداریم.

دانلود کتاب صوتی میکروبوک: از خوب به عالی - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب صوتی خلاصه خیلی مختصر کتاب فوق هست ولی در عنوان محصول چنین چیزی نیامده و من مصرف کننده فکر کردم با کتاب کامل روبرو خواهم شد ولی بعد از پرداخت متوجه شدم اشتباه فکر کردم و فقط به خودم دلداری بدم که ارزون بوده و خیلی ضرر نکردم!
در 1 ماه پیش توسط smh...emy
بیش از حد خلاصه بود
در 4 ماه پیش توسط a2v...you
الان این خانمه که کتاب رو میخوند ایمان ساکی هست؟
در 4 ماه پیش توسط had...vie
لطفا خود کتاب رو هم قرار بدید ممنون
در 5 ماه پیش توسط نیلوفر دهستان
به نظر من همین کتاب ۲۰ دقیقه ای که خلاصه شده هم عالی بود، البته اصل کتابو نخوندم ولی توی این بیست دقیقه واقعا راهکار های خوبی برای شرکت ها اراءه کرده و گوش دادنش عالیه در جواب به جناب مهرابی هم بگویم، دوست عزیز قطعا کتاب خلاصه شده محتوایش کمتر است اما شما می توانید به جای این که یک کتاب کامل را بخوانید از این چکیده ها استفاده کنید و در همان زمان ۱۰ کتاب یا چه بسا بیشتر را چکیده و مفید بخوانید. 😊😉
در 6 ماه پیش توسط امیرمهدی سرآبادانی