کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

میکروبوک: هنر جنگ - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی میکروبوک: هنر جنگ - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

سان تزو (سان تسو) در چین شمالی زندگی می‌کرد او در دوران جنگ یک استراتژیست برجسته نظامی بود. کتاب هنر جنگ که در چین فقط با نام سان تزو شناخته می شود، مجموعه‌ای از ایده‌ای است برای نجات و موفقیت در زمان سختی. این کتاب که برای مدتی طولانی فقط به صورت شفاهی از نسلی به نسل دیگر منتقل شده بود بعدها روی چوب بامبو نوشته شده و سرانجام به یک کتاب بسیار ارزشمند تبدیل شد.
این کتاب حاوی استراتژی‌هایی برای پیروزی است؛ پیروزی در هر جایی. پیروزی فقط مختص به جنگ‌های انسانی نیست. در هر عرصه‌ای از زندگی باید پیروز باشیم؛ زندگی، ورزش، درس، تجارت و ... این کتاب اصول پیروزی را می‌آموزد. این کتاب چنان اصول حرفه‌ای و دقیقی در خود دارد که سخنگوی سازمان دفاع آمریکا در ایرادهایش درباره چگونگی دفاع از کشورشان از "سان تزو" و کتاب هنر جنگ نقل قول می‌کند. اولین آموزه از 13 آموزه سان تزو : "اگر چیزی را می‌خواهید بدست آورید و آن چیز برای شما ارزش زیادی دارد؛ هرگز بر روی آن ریسک نکنید.

دانلود کتاب صوتی میکروبوک: هنر جنگ - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بسیار خوب و آموزنده سپاسگزارم
در 3 هفته پیش توسط kazm clibako
کتاب ارزشمندی است
در 6 ماه پیش توسط سحر داوری